گلکسی اس 6 ممکن است از نو طراحی شود

گلکسی اس 6 ممکن است از نو طراحی شود

همانطور که می دانید هر ساله شاهد رونمایی از نسل جدیدی تلفن هوشمند سری اس سامسونگ هستیم. اگر این غول کره ای برنامه ی زمانی خود را برای معرفی پرچمدار جدید سری گلکسی اس تکرار نماید، می توان انتظار داشت حدودا شش ماه دیگر یعنی در ماه مارس ۲۰۱۵ ششمین نسل این تلفن هوشمند رونمایی گردد.

شایعات جدیدی منتشر شده که بیان می کند سامسونگ اینبار نمی خواهد بر مبنای خط تولید کنونی اش پیش برود. این شرکت با پروژه ای تحت عنوان پروژه ی صفر، قصد باز طراحی کلی پرچمدار آینده خود یعنی گلکسی اس ۶ را دارد.

نام این پروژه خود نشان دهنده ی این است که ظاهرا شاهد تغییر بزرگی خواهیم بود، زیرا شرکت سامسونگ معمولا از حروف ساده برای پروژه های خود استفاده می نماید. مثلا استفاده از حرف K برای پروژه ی گلکسی اس ۵ و یا T برای گلکسی نوت ۴.

بر طبق اعلام SamMobile، سامسونگ در مراحل اولیه توسعه و تولید گلکسی اس ۶ است که اگر این موضوع را به همراه ایده ی احتمالی سامسونگ برای طراحی مجدد تلفن هوشمند یاد شده در نظر بگیریم کمی عجیب و غریب به نظر می آید. زیرا اگر قرار بر تولید انبوه تلفن هوشمند مورد بحث در بازه ی زمانی شش ماهه ی آینده باشد، باز طراحی کلی باید در حال تکمیل شدن و یا در حال گذران مراحل نهایی باشد. از آنجا که تولید انبوه گلکسی اس ۶ احتمالا باید در ماه ژانویه صورت پذیرد، تیم طراح این تلفن هوشمند زمان زیادی را برای انجام این کار ندارد.

در حال حاضر و با توجه به آنچه در این مطلب به آن اشاره شد، می تواند انتطار سه چیز را داشت:

۱- خبر اشتباه است و و باز طراحی کلی احتمالا در آینده ای دورتر اتفاق خواهد افتاد.

۲- سامسونگ از گلکسی اس ۶ مانند روال گذشته خود یعنی بازه زمانی شش ماهه، پرده برداری نخواهد کرد.

۳- پروژه ی صفر مربوط به نسل هفتم تلفن هوشمند مورد بحث خواهد بود، یعنی گلکسی اس ۷.

برای روشن شدن موضوع باید منتظر ماند و دید که ساسونگ چه در سر دارد. نظر شما در مورد پروژه صفر چیست؟

نظرات ۲۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato