مایکروسافت آفیس برای آیپد رایگان شد

مایکروسافت آفیس برای آیپد رایگان شد

به نظر می رسد که سیاست های مایکروسافت با سر کار آمدن ساتیا نادلا به کلی در حال تغییر است. در حالی که پیش از این نسخه آفیس مایکروسافت بر روی آیپد نیاز به اشتراک آفیس ۳۶۰ داشت، اکنون این غول قدیمی دنیا کامپیوتر اعلام کرده که از این به بعد کاربران می توانند به رایگان از این برنامه بهره مند شوند. البته نسخه رایگان آفیس تنها امکانات محدود ویرایش فایل ها را با خود به همراه دارد و کاربران در صورتی که بخواهند از امکانات کامل استفاده کنند، همچنان باید اشتراک آفیس ۳۶۰ را خریداری نمایند.

علاوه بر این موضوع، آزمایش بتا نسخه اندروید آفیس نیز از امروز آغاز شده است. برنامه های ورد، اکسل و پاورپوینت به صورت اختصاصی برای تبلت های اندرویدی در دست تهیه هستند و درست مانند آنچه که مایکروسافت بر روی آیپد ارائه می دهد، قرار است امکاناتی را به صورت رایگان برای کاربران به همراه آورند.

سخنگوی مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که نسخه سازگار با محیط لمسی ویندوز نیز در دست تهیه است و به احتمال زیاد در سال دیگر همراه با ویندوز ۱۰ به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

و در نهایت نسخه آیفون آفیس نیز دستخوش تغییرات بسیاری شده و اکنون با رابط کاربری جدیدی در دسترس است. بر خلاف ظاهر قبلی که در آن همان محیط آفیس در ابعادی کوچک ارائه می شد، اکنون بازنگری کلی در ساختار دکمه ها صورت پذیرفته و کار کردن با برنامه ها بسیار آسان تر شده است.

نظرات ۳۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato