علی روغنی، رئیس اسبق امور مالی توییتر و پیکسار به Y Combinator پیوست

علی روغنی، رئیس اسبق امور مالی توییتر و پیکسار به Y Combinator پیوست

علی روغنی، مدیر ایرانی امور مالی توییتر که چندی پیش در ماه ژوئن از این شرکت قطع همکاری کرده بود، اخیرا به شرکت Y Combinator پیوسته است. این شرکت یکی از موفق ترین نمونه های شتاب دهنده شناخته می شود که تا کنون استارت آپ های فراوانی را به مرحله بازدهی رسانده اند.

Y Combinator اعلام کرده که روغنی به جمع همکاران نیمه وقت این شرکت پیوسته و زمان خود را صرف کمک به تربیت استارت آپ ها در مراحل پایانی آموزش آنها خواهد کرد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مدیر عامل Y Combinator طی یک اطلاعیه در وبلاگ این شرکت عضویت علی روغنی را خبر داده و نوشته:

من مفتخرم عضویت علی روغنی به عنوان یکی از شرکای نیمه وقت به Y Combinator را اعلام کنم. او بیشتر تمرکز خود را به کمک و راهنمایی استارت آپ هایی که در حال اتمام چرخه آموزشی هستند، خواهد گذاشت و من مطمئنا همگی از آشنایی و برخورد با او لذت خواهند برد.

اگر چه ما به طور سنتی در کمک به شرکت های نوپای بسیاری متمرکز کرده ایم، اما شرکت های موفق ما مطمئنا در موضوعاتی همچون مقیاس گذاری عملیات، مدیریت رشد بیش از حد، ساخت تیم مدیریت و غیره کمک می خواهند.

روغنی پیش از این از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۸ مدیر امور مالی پیکسار بود و سپس همین جایگاه شغلی را در توییتر از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ در اختیار داشت و تا پایان سال ۲۰۱۳ مسؤل اجرایی این شرکت بود.

با عضویت علی روغنی به Y Combinator، این شرکت ۲۵ شریک نیمه وقت و تمام وقت در اختیار دارد.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato