مخابرات ؛ از خدمات جدید تا درآمد ADSL

معاون مخابرات استان تهران از طرح های جدید این شرکت برای ارائه به مشترکان تلفن ثابت و میزان درآمد از خطوط ADSL خبر داد. طرح های اعلام شده، تخفیف در تعرفه مکالمات را برای کاربران در بر خواهد داشت.

به گفته محمد رضا بیدخام، دو بسته 10 و 20 هزار تومانی با نام مکالمه اقتصادی (Eco Call) برای صرفه جویی 30 تا 35 درصدی هزینه مشترکان تلفن ثابت ارائه خواهد شد. البته این تنها تخفیف ارائه شده در این دو بسته نخواهد بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

malltina

معاون مخابرات استان تهران گفت: در بسته 10 هزار تومانی ضمن تخفیف 30 درصدی در تماس ها، یک هزار دقیقه مکالمه رایگان تلفن ثابت به ثابت نیز به هر مشترک داده می شود. در این طرح تعرفه تماس تلفن ثابت با همراه به 49 تومان در دقیقه خواهد رسید.

وی ادامه داد: دربسته های 20 هزار تومانی که تخفیف 35 درصدی دارند، 2 هزار دقیقه تماس رایگان درون شبکه تلفن ثابت نیز به مشترکان داده خواهد شد. نرخ مکالمات ثابت با همراه در این بسته به 39 تومان می رسد.

بید خام اعلام کرد: در بسته های «وب تل» که به زودی ارائه خواهد شد، مشترکان جدید می توانند از مزایای تخفیفی برای استفاده از تلفن و اینترنت بر روی خط خود استفاده کنند. این سرویس در دو دسته خانگی و تجاری ارائه می شود.

محمد رضا بید خام

وی از درآمدهای خط تلفن ثابت و اینترنت ADSL در این شرکت پرده بر داشت و توضیح داد: درآمد میانگین مخابرات از هر خط تلفن ثابت ماهیانه 13 هزار تومان است که این مبلغ برای هر اشتراک ADSL به 15 تا 18 هزار تومان می رسد.

معاون شرکت مخابرات استان تهران از برنامه های این شرکت برای کیفیت خطوط و اینترنت خبر می دهد. وی اظهار کرد: در برخی مناطق به دلیل نبود تجهیزات اصلی مشکلات فنی اینترنت وجود دارد و در برخی مناطق نیز مشکل پهنای باند داریم.

به گفته محمدرضا بید خام در یک سال گذشته میزان پهنای باند اینترنت مخابرات 3 برابر شده و تعداد مشترکین با رشد 250 هزار نفری به حدود 705 هزار اتصال رسیده است.

با توجه به آمار اعلامی مشترکان اینترنت مخابرات استان تهران، درآمد ماهیانه این شرکت از اشتراک ADSL حداقل 10 میلیارد و 575 هزار تومان خواهد بود. این مبلغ بسیار زیاد می تواند کمک بسزایی برای افزایش کیفیت خدمات اینترنت مخابرات کند تا مشترکان ناراضی که تعدادشان هم کم نیست، از سرویس بهتری برخوردار شوند.

لازم به ذکر است شرکت مخابرات استان تهران محدوده جغرافیایی استان های تهران و البرز را پوشش می دهد.

hamrah-mechanic

مطالب مرتبط

«اینترنت آرشیو» و کلادفلر مشاهده سایت‌ها در زمان قطعی سرور اصلی را ممکن می‌کنند

کلادفلر با همکاری سرویس «وی‌بک ماشین» سایت «اینترنت آرشیو» محتوای سایت‌هایی که از سرویس «همیشه آنلاین» کلادفلر استفاده می‌کنند را آرشیو خواهند کرد و کاربران در هنگام قطعی این سایت‌ها، قادر به مشاهده آن‌ها خواهند بود.این همکاری تعداد صفحات وب که توسط «اینترنت آرشیو» اسکن می‌شوند را افزایش داده و «وی‌بک ماشین» را تبدیل به... ادامه مطلب

جدیدترین گزارش Speedtest: سرعت اینترنت در ایران بهبود داشته است

اسپیدتست جدیدترین گزارش خود برای سرعت اینترنت موبایل و ثابت در کشورهای مختلف برای ماه آگوست را منتشر کرده که از افزایش سرعت اینترنت در ایران خبر می‌دهد.اسپیدتست به صورت ماهانه گزارشی برای سرعت اینترنت در جهان منتشر می‌کند که در آن سرعت اینترنت ثابت و موبایل کشورهای مختلف به چشم می‌خورد. در جدیدترین گزارش... ادامه مطلب

اسپیس‌اکس اینترنت ماهواره‌ای استارلینک را با کشتی‌های مهار بوستر آزمایش می‌کند

اسپیس‌اکس برای آزمایش اینترنت ماهواره‌ای «استارلینک» از کشتی‌های خودران کمک خواهد گرفت که از آنها برای مهار بوستر راکت‌های این شرکت استفاده می‌شود.اسپیس‌اکس روز سه‌شنبه از کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا (FCC) برای نصب ۱۰ ترمینال استارلینک روی کشتی‌ها درخواست مجوز کرد. ترمینال‌ها دستگاه‌های کوچکی هستند که به شبکه اینترنت ماهواره‌ای وصل می‌شوند.این شرکت می‌خواهد در... ادامه مطلب

شمار کاربران 5G در چین طی یازده ماه به ۱۱۰ میلیون نفر رسید

یازده ماه پس از راه‌اندازی طرح‌های 5G در چین بیش از  ۱۱۰  میلیون کاربر برای استفاده از آن ثبت نام کرده‌اند. رئیس «آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین» (CAICT) که از زیر مجموعه‌های «وزارت صنعت و فناوری اطلاعات» محسوب می‌شود، ضمن اشاره به آمار بالای متقاضیان استفاده از اینترنت پرسرعت نسل پنجم تاکید کرد چنین رویکردی... ادامه مطلب

گوگل فایبر اینترنت ۲ گیگابیت بر ثانیه را با قیمت ماهانه ۱۰۰ دلار ارائه می‌کند

گوگل اعلام کرد سرویس اینترنت پرسرعت این شرکت به نام «فایبر» از اواخر سال جاری میلادی اینترنت ۲ گیگابیت بر ثانیه را با هزینه ماهانه ۱۰۰ دلار در برخی از شهرهای آمریکا ارائه می‌کند.گوگل اعلام کرد از اواخر سال جاری میلادی سرویس «گوگل فایبر» اینترنت ۲ گیگابیت بر ثانیه (۲۵۰ مگابایت بر ثانیه) را به... ادامه مطلب

اینترنت VDSL، فناوری به‌روزتر یا همان ADSL همیشگی؟

احتمالا نام اینترنت VDSL را این روزها بیشتر از همیشه شنیده‌اید. از همان ابتدای سال، خبری مبنی‌بر مهیا شدن شرایط ارائه اینترنت VDSL به مشترکین اینترنت ثابت در تهران و قم منتشر شد. وزیر ارتباطات درپی اعلام این خبر وعده داد که سرعت اینترنت خانگی در این دو شهر، 4 برابر افزایش خواهد یافت. نکته... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۴۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟