مخابرات ؛ از خدمات جدید تا درآمد ADSL

مخابرات ؛ از خدمات جدید تا درآمد ADSL

مخابرات ؛ از خدمات جدید تا درآمد ADSL

معاون مخابرات استان تهران از طرح های جدید این شرکت برای ارائه به مشترکان تلفن ثابت و میزان درآمد از خطوط ADSL خبر داد. طرح های اعلام شده، تخفیف در تعرفه مکالمات را برای کاربران در بر خواهد داشت.

به گفته محمد رضا بیدخام، دو بسته ۱۰ و ۲۰ هزار تومانی با نام مکالمه اقتصادی (Eco Call) برای صرفه جویی ۳۰ تا ۳۵ درصدی هزینه مشترکان تلفن ثابت ارائه خواهد شد. البته این تنها تخفیف ارائه شده در این دو بسته نخواهد بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

معاون مخابرات استان تهران گفت: در بسته ۱۰ هزار تومانی ضمن تخفیف ۳۰ درصدی در تماس ها، یک هزار دقیقه مکالمه رایگان تلفن ثابت به ثابت نیز به هر مشترک داده می شود. در این طرح تعرفه تماس تلفن ثابت با همراه به ۴۹ تومان در دقیقه خواهد رسید.

وی ادامه داد: دربسته های ۲۰ هزار تومانی که تخفیف ۳۵ درصدی دارند، ۲ هزار دقیقه تماس رایگان درون شبکه تلفن ثابت نیز به مشترکان داده خواهد شد. نرخ مکالمات ثابت با همراه در این بسته به ۳۹ تومان می رسد.

بید خام اعلام کرد: در بسته های «وب تل» که به زودی ارائه خواهد شد، مشترکان جدید می توانند از مزایای تخفیفی برای استفاده از تلفن و اینترنت بر روی خط خود استفاده کنند. این سرویس در دو دسته خانگی و تجاری ارائه می شود.

محمد رضا بید خام

وی از درآمدهای خط تلفن ثابت و اینترنت ADSL در این شرکت پرده بر داشت و توضیح داد: درآمد میانگین مخابرات از هر خط تلفن ثابت ماهیانه ۱۳ هزار تومان است که این مبلغ برای هر اشتراک ADSL به ۱۵ تا ۱۸ هزار تومان می رسد.

معاون شرکت مخابرات استان تهران از برنامه های این شرکت برای کیفیت خطوط و اینترنت خبر می دهد. وی اظهار کرد: در برخی مناطق به دلیل نبود تجهیزات اصلی مشکلات فنی اینترنت وجود دارد و در برخی مناطق نیز مشکل پهنای باند داریم.

به گفته محمدرضا بید خام در یک سال گذشته میزان پهنای باند اینترنت مخابرات ۳ برابر شده و تعداد مشترکین با رشد ۲۵۰ هزار نفری به حدود ۷۰۵ هزار اتصال رسیده است.

با توجه به آمار اعلامی مشترکان اینترنت مخابرات استان تهران، درآمد ماهیانه این شرکت از اشتراک ADSL حداقل ۱۰ میلیارد و ۵۷۵ هزار تومان خواهد بود. این مبلغ بسیار زیاد می تواند کمک بسزایی برای افزایش کیفیت خدمات اینترنت مخابرات کند تا مشترکان ناراضی که تعدادشان هم کم نیست، از سرویس بهتری برخوردار شوند.

لازم به ذکر است شرکت مخابرات استان تهران محدوده جغرافیایی استان های تهران و البرز را پوشش می دهد.

نظرات ۴۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل