Javelin Masters 2؛ مسابقات هیجان انگیز پرتاب نیزه

Javelin Masters 2؛ مسابقات هیجان انگیز پرتاب نیزه

دو و میدانی از آن دسته ورزش های پرطرفدار میان مردم است که بخش اعظم عشاقش را بینندگان دراز کشیده جلوی تلویزیون تشکیل داده اند! محبوبیت بسیار زیاد این رشته ورزشی موجب شده که هر ساله، بازی سازان زیادی به سراغ بازی های شبیه سازی شده از ورزش دو و میدانی بروند. Javelin Masters 2، دومین نسخه از بازی پرتاب نیزه است که به تازگی برای گجت های هوشمند عرضه شده.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

در Javelin Masters 2، شما کنترل یک ورزشکار نیزه بدست را در محیطی پیکسلی و نوستالژیک در اختیار دارید. پرتاب نیزه واقعی، حقیقتا کار دشواری است؛ بنابراین سازندگان بازی سبک کنترل را طوری طراحی کرده اند که بتوانید گوشه ای از سختی های پرتابگران نیزه واقعی را درک کرده و کمی هم عرق بریزید.

برای دویدن ورزشکار، باید آن قدر انگشتتان را بین دو آیکن پای راست و چپ در بازی سُر بدهید تا به سرعت مناسب برسید، حالا وقت آن است که دکمه پرتاب را زده و شاهد پرتاب نیزه تان به دوردست ترین نقطه ممکن باشید. ضمنا برای تسلط بهتر به دکمه ها، می توانید محل قرارگیری شان را هم به دلخواه خود تنظیم کنید.

Javelin Masters 2 scr2

اوایل بازی، ورزشکار آماتور و بی حالی در اختیار دارید، اما با گذراندن جلسات تمرین با مربی و یاد گرفتن تکنیک های جدید، مهارتتان در پرتاب نیزه بالا و بالاتر می رود. کفش و نیزه شما در بازی قابل تغییرند و نقش مهمی در افزایش مسافت پرتاب هایتان خواهند داشت. یکی از قابلیت های جالب JM2 این است که دموی رکوردزنی های خود را می توانید مستقیما در شبکه های اجتماعی به مشاهده عموم بگذارید. هر قدر رکورد بهتری ثبت کنید، جایگاهتان در جدول رده بندی جهانی بازی بالاتر خواهد بود.

این بازی خوب برای iOS و اندروید و ویندوزفون عرضه شده و دانلود آن، تجربه ای سرگرم کننده و مفرح در گجت های هوشمند شما خواهد بود.

Javelin Masters 2
  • Javelin Masters 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Fingersoft
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۵۲.۹ / ۴۰ / ۳۵ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato