سامسونگ با استفاده از Flow تمامی دستگاه های خود را به یکدیگر متصل می کند

سامسونگ با استفاده از Flow تمامی دستگاه های خود را به یکدیگر متصل می کند

سامسونگ هم اکنون از دستگاه های متنوعی در سبد محصولات خود بهره می برد. این شرکت کره ای بر همین اساس به تازگی تصمیم گرفته تا با ارائه سیستم Flow، ارتباط لازم را میان این دستگاه ها ایجاد نماید.

سیستم Flow ساختاری شبیه به Continuty در محصولات اپل دارد، و به کاربران اجازه می دهد تا فعالیت های خود را از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل کنند. برای مثال با استفاده از Flow قادر خواهید بود ادامه تماس تلفنی خود را از موبایل سامسونگ، در یکی از تلویزیون های این شرکت پی بگیرید.

در ادامه مطلب بیشتر با قابلیت های سیستم Flow آشنا خواهیم شد.

انتقال، به تاخیر انداختن و اطلاع رسانی، سه حوزه هایی هستند که خدمات اصلی Flow را تشکیل می دهند.

با استفاده از «انتقال» شما می توانید تماس ویدیویی خود را از روی موبایل به لپتاپ منتقل کنید و ادامه کار را از آنجا دنبال نمایید. ویژگی «به تاخیر انداختن» نیز این امکان را فراهم می کند تا انجام فعالیت های خود را به زمانی موکول کنید که برایش آمادگی دارید. برای مثال اگر دیدن فیلمی را در خانه شروع کردید، می توانید ادامه آن را زمانی که در مترو نشسته اید، تماشا نمایید.

و در نهایت «اطلاع رسانی» قابلیتی است که اعلان ها را بر روی نمایشگر تمام دستگاه ها به تصویر در می آورد. برای مثال اگر پیامکی به دستتان برسد و شما در حال تماشای تلویزیون باشید، اعلان مرتبط بر روی تلویزیون به نمایش در می آید. با استفاده از این ویژگی حتی می توانید وضعیت باتری موبایل خود را نیز بر روی تلویزیون مشاهده نمایید.

سامسونگ ساعاتی پیش SDK مربوط به Flow را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد تا آن ها پشتیبانی از این سیستم را به برنامه های خود اضافه نمایند.

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato