کشتار از راه دور در بازی Sniper 3D Assassin

کشتار از راه دور در بازی Sniper 3D Assassin

تک تیراندازها، ذاتا سربازان جذابی هستند؛ مثل پلنگی در شکار طعمه، ساعت ها میان شاخ و برگ ها بدون کوچکترین حرکتی دراز می کشند و از دریچه دوربین تفنگشان، تمام حرکات هدف را تحت نظر می گیرند.

وقتی که لحظه مناسب فرا رسید، با یک شلیک دقیق هدف را به کام مرگ کشانده و حالا صحنه را بی سر و صدا ترک می کنند. بازی جدید استودیوی Fun Games for Free، ما را با مأموریت های یک تک تیرانداز کارکشته همراه کرده است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

بیش از هر چیز، گیم پلی اکشن و گرافیک سه بعدی Sniper 3D Assassin موجب محبوبیتش در یک بازه زمانی کوتاه شده اند. کار شما در این اکشن اول شخص، نشستن در یک گوشه، هدف گیری و شلیک با تفنگ تک تیرانداز فوق مجهزتان است. البته همه مراحل را به صورت ثابت طی نخواهید کرد و به منظور ایجاد تنوع، گاهی باید اهدافتان را از روی هلیکوپتر یا سوار بر تانک نشانه گیری کنید.

screen520x924 (2)

کنترل و نشانه گیری بسیار ساده است؛ کافی است بعد از شناسایی دشمن وارد حالت دوربین شده و حالا با چرخش صفحه گجت خود به اطراف، روی دشمنان نشانه گیری کنید. پس از نشانه گیری، یک اشاره به صفحه موبایل برای ناکار کردن هدفتان کافی است.

بیش از صد مأموریت در بازی وجود دارد که همه آنها دارای داستان مخصوص به خود هستند، بنابراین Sniper 3D Assassin ارزش سرگرمی بسیار بالایی داشته و با گرافیک HD خود، می تواند سرگرمی خوبی برای اوقات فراغتتان محسوب شود. این شوتر اول شخص مهیج را می توانید به رایگان برای گجت های اندرویدی و iOS دانلود کنید.

Sniper 3D Assassin
  • Sniper 3D Assassin
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ّFun Games for Free
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۶.۷ / ۶۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato