وان پلاس وان ۲ احتمالا سخت افراری خاص و امکانات شخصی سازی بیشتر دارد [شایعه]

وان پلاس وان ۲ احتمالا سخت افراری خاص و امکانات شخصی سازی بیشتر دارد [شایعه]

یک منبع نزدیک به شرکت "وان پلاس" به روزنامه The Times هند گفت که این شرکت قصد دارد در نسخه بعدی امکانات بیشتری برای شخصی سازی قاب پشت برای کاربران تدارک ببیند. در اولین تلفن هوشمند این شرکت امکان سفارش قاب پشت با جنس بامبو وجود داشت که به سرعت به اتمام رسید و دیگر تولید نشد. حال این احتمال وجود دارد که در وان پلاس وان ۲ ما چوب، جین و کولار هم ببینیم.

او در رابطه با نسخه دوم این تلفن همراه هوشمند توضیحات دیگری هم داد که در ادامه مطلب خواهید خواند.

در بخش قیمت گفته شده که وان پلاس قصد دارد محصول بعدی اش را با قیمتی کمتر از ۵۰۰ دلار معرفی کند که هنوز از بسیاری از رقبایش در خارج از چین ارزان تر است. این منبع ناشناس اظهار داشت که این شرکت قصد دارد همچنان سیاست کم بودن حاشیه سود، بدون توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری را حفظ کند. طبق گفته او وان پلاس وان بعدی از ویژگی های بسیار خاص سخت افزاری بهره خواهد برد که البته اشاره ای هم به آنها نکرد.

با این ادعاهای مطرح شده به نظر می رسد وان پلاس وان ۲ تبدیل به یکی دیگر از موفقیت های این کمپانی خواهد شد. همانطور که در "بررسی وان پلاس وان" مشاهده کردید، این دستگاه از کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری بسیار بالایی برخوردار است. طبق عادت کمپانی، می توان انتظار داشت وان پلاس وان ۲ (شاید هم OnePlus Two) محصول بعدی از نظر سخت افزاری، نرم افزاری و همچنین قیمت گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

هرچند که انتقاداتی در رابطه با نحوه فروش این محصول مطرح است که طی مطلبی که روز گذشته منتشر کردیم، در آینده این کمپانی از فروش بهتر و ساده تری برخوردار خواهد بود.

در انتها از شما دعوت می کنیم به مشاهده نمونه طرح های مفهومی وان پلاس وان ۲ بپردازید.

OnePlus-Two-concepts (1)

OnePlus-Two-concepts (3)

OnePlus-Two-concepts (4)

OnePlus-Two-concepts (5)

OnePlus-Two-concepts

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato