احتمالا SM-E500F آغازگر سری جدید تلفن های هوشمند سامسونگ باشد [شایعه]

احتمالا SM-E500F آغازگر سری جدید تلفن های هوشمند سامسونگ باشد [شایعه]

احتمالا SM-E500F آغازگر سری جدید تلفن های هوشمند سامسونگ باشد [شایعه]

سامسونگ در حال حاضر با کاهش فروش نسبت به سال گذشته روبرو شده. همانطور که روز گذشته به اطلاع تان رساندیم، فروش گلکسی اس ۵ حدود ۴۰٪‌ کمتر از حد پیش بینی شده بوده. در مقابل بسیاری از رقبا از جایگاه خوب خود در حال یکه تازی هستند و از فروش مناسبی برخوردارند.

خوشبختانه این غول کره ای نسبت به اوضاع خود اشراف کامل دارد و می داند که باید کاری انجام دهد. گزارشات تایید نشده ای که از تجدید ساختار در رده های بالای این کمپانی به دست می رسد گواه این موضوع است که سامسونگ قصد دارد خود را از رکود خارج کند. حتی پیش از هم گفته شده که این شرکت قصد دارد در سال آینده، مدل های کمتری را نسبت به سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه کند تا تصمیم گیری برای کاربر ساده تر انجام شود.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

samsung

به نظر می رسد این شرکت قصد دارد محصولاتی را با سری E به بازار عرضه کند. این موضوع را یک وب سایت هندی مطرح کرده چرا که در اسناد واردات، نام یک مدل ناشناس به نام SM-E500F دیده می شود. قرار است این محصول در هند با قیمت ۹۳۷۸ روپیه هند (۱۵۱ دلار) به فروش برسد که نشان دهنده رده پایین بودن این دستگاه است.

هنوز هیچ اطلاعات خاصی در رابطه با این محصول منتشر نشده اما SamMobile حدس می زند که SM-E500F در نهایت تبدیل به صورت تک حرف نام گذاری خواهد شد. شبیه آنچه که ما در مورد کهکشانی های A3، A5 و A7 می بینیم.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل