اپل تولید آیفون 5C را متوقف خواهد کرد

اپل تولید آیفون 5C را متوقف خواهد کرد

اپل تولید آیفون 5C را متوقف خواهد کرد

آیفون ۵C را به خاطر دارید؟ همان دستگاه پلاستیکی که عرضه آن در رنگ های متعدد یکی از ویژگی هایش به شمار می رفت؟

اپل امیدوار بود با عرضه ۵C بتواند تا به بازارهای جدیدی دست پیدا کند و با تحت پوشش قراردادن قشر جدیدی از کاربران، سهم بازار خود را افزایش دهد. آیفون ۵C اما دستگاهی بود که نه زرق و برق آیفون های اصلی را داشت و نه از قیمت پایین، میان رده های اندرویدی بهره می برد.

چنین عواملی باعث شد تا ۵C نتواند موفقیت چشم گیری را در بازار به دست آورد؛ به نحوی که اکنون خبر از توقف تولیدش به گوش می رسد. بر اساس گزارشی که توسط یک رسانه تایوانی منتشر شده، احتمال داده می شود اپل در سال ۲۰۱۵ تولید این نسل از آیفون را متوقف نماید.

این رسانه بیان کرده است که اپل قصد دارد با از رده خارج کردن آیفون های ۵C و ۴S ، خط تولید خود را آزاد نماید و پتانسیل های آن را در اختیار آیفون های ۶ و ۶ پلاس قرار دهد تا بدین ترتیب قادر باشد محصولات جدیدش را در تعداد بیشتری به بازارها عرضه نماید.

بد نیست اشاره کنیم که هم اکنون اپل نسخه ۸ گیگابایتی آیفون ۵C را به صورت آنلاک شده و با قیمت ۴۵۰ دلار در وبسایتش به فروش می رساند. اما اگر شایعات در مورد توقف تولید این محصول درست باشد، می توان انتظار داشت که طی ماه های پیش رو، این محصول با قیمت کمتری نیز به فروش برسد تا از این طریق اپل قادر باشد انبارهایش را از آیفون ۵C خالی نماید.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل