نگاهی بر بازی ایرانی

نگاهی بر بازی ایرانی "نجات میو میو"

مطمئنا همگی سال گذشته و جنجال های خبری مربوط به انقراض یوزپلنگ آسیایی (ایرانی) را به خاطر دارید؛ حیوانی بسیار زیبا و باشکوه که به خاطر دست ورزی های انسان در طبیعت، زندگی اش به خطر افتاده و در حال حاضر جمعیت آن در ایران به چند ده قلاده کاهش پیدا کرده است. "نجات میو میو" با نگاهی بر این معضل، سعی کرده تا از طریق بازی و سرگرمی، پیام حفاظت از محیط زیست و دوست داشتن حیوانات را به کودکان سرزمین ما آموزش دهد.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

نجات میو میو در اصل برای کودکان خردسال طراحی شده، اما این موجب نمی شود که بزرگترها از تجربه بازی کردن آن لذت نبرند. در این رانر دوبعدی، همانند بازی های مشابه باید از موانعی مثل لیزر، ساطور، برق فشار قوی و هر چیز بی ربطی که فکرش را بکنید جاخالی داده، سکه ها را جمع آوری کنید و رکورد بیش ترین مسافت را به ثبت برسانید.

Miu Miu 1

میو میو در حالت عادی برای پیشروی از وسیله ای مثل جت پک استفاده می کند، با این حال از طریق پرداخت درون برنامه ای می توانید وسایلی مثل موتورسیکلت را برای یوزپلنگ بازی خریداری کرده تا با کمکشان رکوردهای بهتری از خود به جای بگذارید. البته خرید آیتم های پولی بیشتر جنبه حمایتی از سازنده را داشته و در صورت نبود نیز لطمه ای به روند بازی وارد نخواهد کرد.

در نجات میو میو چیزی به اسم Leaderboard آنلاین وجود ندارد، بنابراین رکوردهای شما شخصی بوده و قادر به اشتراک گذاری آن نیستید؛ چیزی که نبودش در یک بازی رانر نقطه ضعف بزرگی محسوب می گردد.

نجات میو میو به صورت رایگان در کافه بازار عرضه شده و گیم پلی سرگرم کننده و تاحدی چالش برانگیز آن، می تواند سرگرمی خوبی برای آخر هفته کاربران گجت های هوشمند اندرویدی باشد.

نجات میو میو
  • نجات میو میو
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: بازی های مهرآور
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۱.۹ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato