در تولیدات جدید HTC برخی از مشکلات نکسوس ۹ برطرف شده است

در تولیدات جدید HTC برخی از مشکلات نکسوس ۹ برطرف شده است

در اولین سری تولید شده از نکسوس ۹ توسط برند HTC بر اساس گزارش های کاربران و همینطور برخی از سایت هایی که به بررسی آن پرداختند به نظر می رسید دکمه های پاور و همینطور صدای این محصول قدری سفت بوده و استفاده از آنها چندان راحت و خوشایند نیست.

همچنین برخی دیگر از کاربران از وجود مشکل Light Bleed یا روشن باقی ماند و رنگی بودن بخشی از صفحه نمایش در هنگامی که کل آن مشغول به تصویر کشیدن رنگ مشکی است گلایه داشتند.

اما حالا به نظر می آید این مشکلات در سری جدید تولید شده از این تبلت برطرف شده اند، در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

آنچه از شواهد پیداست HTC پس از مواجه شدن با مشتریان گله مند خود راضی شده تا تبلت برخی از آنها را تعویض نماید و حالا این مشتریان می گویند در سری جدید تولیدی از این محصول مشکلات پیشین تقریباً رفع شده اند.

یکی از همین کاربران در وب سایت Reddit نوشته، نکسوس نهی که به دست او رسیده هفته ی پیش تولید شده و وی آن را روز چهارشنبه ی گذشته دریافت کرده است. نکته ی جالب در اینجاست که هیچ اثری از مشکلات پیشین تقریباً وجود ندارد.

IMG_20141105_081403

وی می افزاید اگر سری تولیدی قبلی را در کنار سری جدید قرار دهیم به وضوح می بینیم که کیفیت دکمه های موجود بر روی بدنه بهتر شده و عملکردشان کاملا اصلاح گشته است.

در تصویری که او تهیه کرده (عکس ابتدای مطلب) می توانید ببینید تولید قبلی HTC قدری دکمه ی پاورش تو رفتگی دارد و به خوبی عمل نمی کرده و این مسئله در آخرین تبلت های خروجی از خط تولید این برند تایوانی کاملاً برطرف گشته است.

علاوه بر این ذکر شده که مشکل light bleed در نمایشگر نکسوس ۹ جدید به میزان قابل توجهی کاهش یافته اما به صورت کامل رفع نگشته، منعطف بودن قسمت پشتی و ایجاد فرو رفتگی در آن نیز یکی دیگر از مسائلیست که مرتفع شده است.

با این تفاسیر اگر در آینده ای نه چندان دور قصد تهیه نکسوس ۹ از HTC را داشتید شاید بد نباشد بازه ی زمانی مرتبط به تولید آن را پیش از خرید مورد بررسی قرار دهید.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato