اینتل PasswordBox را برای بهبود امنیت ابزارهایش خرید

اینتل PasswordBox را برای بهبود امنیت ابزارهایش خرید

اینتل PasswordBox را برای بهبود امنیت ابزارهایش خرید

ایتل اخیرا یک استارتاپ مدیریت پسورد را برای بهبود وضعیت امنیت اینترنتی خود خریداری کرد. این استارتاپ که PasswordBox نام دارد، در آینده نزدیک به اینتل می پیوندد و در نهایت به هسته امنیت اینترنتی محصولات این شرکت تبدیل خواهد شد. البته هنوز شرایط مالی این توافق نهایی نشده است.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

PasswordBox به کاربران این امکان را می دهد که اطلاعات مربوط به لاگین در وب سایت ها و اپلیکیشن هایشان را در یک فضای امن ذخیره کنند و برای بار بعد نیازی به لاگین مجدد نداشته باشند. همچنین این اپلیکیشن به کاربران امکان ساخت پسوردهای ایمن را می دهد. PasswordBox در ژوئن ۲۰۱۳ آغاز به فعالیت کرد و به سرعت توانست رشد کند و در یک سال و نیم به رقم ۱۴ میلیون دانلود رسید.

بخش امنیت نرم افزار از سال ۲۰۱۱ که مک آفی به این سازنده چیپ پیوست، درجه اهمیت بالایی پیدا کرد. در اوایل امسال، نام مک آفی از قسمت محصولات امنیتی اینتل حذف شد و با نام جدید Intel Security معرفی شد.

PasswordBox طی مطلبی در وبلاگش بخشی از برنامه های اینتل خبر داد. آنها گفته اند که تا چند ماه وضعیت به همین منوال ادمه خواهد داشت. همچنین کاربران پرمیوم این سرویس که سالیانه ۱۲ دلار بابت حق اشتراک پرداخت می کنند، تا عرضه نسخه جدید می توانند از آن استفاده کنند.

اینتل و PasswordBox هیچ اطلاعاتی در رابطه با جزئیات این خبر و آینده این همکاری منتشر نکرده اند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل