فروش ۱ میلیون مچ بند هوشمند Mi Band در سه ماه توسط شیائومی

فروش ۱ میلیون مچ بند هوشمند Mi Band در سه ماه توسط شیائومی

فروش ۱ میلیون مچ بند هوشمند Mi Band در سه ماه توسط شیائومی

شیائومی در ماه جولای از اولین مچ بند هوشمند سلامت خود رونمایی و آگوست فروش آن را آغاز کرد. حالا این شرکت اعلام کرده که تنها سه ماه پس از آغاز فروش این محصول، یک میلیون عدد از آن را فروخته و باید اعتراف کرد چنین فروشی اساسا شگفت انگیز است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Xiaomi-Mi-Band (1)

در حال حاضر محصول یاد شده فقط در چین عرضه شده ولی شیائومی تصمیم دارد به زودی آن را در بازارهای دیگر نیز عرضه کند. این کار را در مورد تلفن های هوشمندش هم انجام داد. این گجت فقط ۱۲.۸ دلار قیمت دارد ولی با اینحال بسیاری از ویژگی ها و امکانات گجت های مشابه ولی گران قیمت را ارائه میدهد، از جمله نظارت بر خواب، شتاب سنج و از طرفی، باتری آن که می تواند تا ۳۰ روز دوام بیاورد.

مچ بند هوشمند Mi Band قادر است از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل شود و در برابر آب هم مقاوم است. همچنین میتوان از این محصول به عنوان ساعت هشدار هم استفاده نمود.

Xiaomi-Mi-Band (2)

شیائومی اعلام کرده بیشترین تعداد فروش Mi Band در یک روز تعداد ۱۰۰ هزار عدد بوده. بر طبق گزارشات مجموع مچ بندهای هوشمندی که تا کنون فروش رفته اند تعداد ۸۰ میلیون گام را شمارش کرده اند و این یعنی خریداران این گجت قطعا از آن استفاده کرده اند.

به نظر میرسد شرکت مورد بحث درحال تبدیل شدن به یکی از بازیگران اصلی در صنعت گجت های پوشیدنی است، در کنار اینکه اکنون هم یکی از برترین تولید کنندگان تلفن های هوشمند است.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل