تصاویر پتنت های جدید در رابطه با طراحی گوگل گلس بعدی منتشر شد

تصاویر پتنت های جدید در رابطه با طراحی گوگل گلس بعدی منتشر شد

تصاویر پتنت های جدید در رابطه با طراحی گوگل گلس بعدی منتشر شد

بر اساس بعضی گزارش های دریافتی، به نظر می رسد گوگل تصمیمی جدی برای عرضه نسخه دوم عین هوشمندش، موسوم به Google Glass گرفته است. در عین حال تست کنندگان این عینک ها (که با نام Explorers شناخته می شوند) و همچنین توسعه دهندگان نرم افزاری اعلام کرده اند که نسبت به این محصول دلسرد شده اند.

به همین دلیل گوگل در تلاش است تا با تلاش مضاعف نسل دوم این ابزار پوشیدنی را به نحوی طراحی و تولید کند که بتواند جایگاه از دست رفته خود را باز پس بگیرد. در همین راستا تصاویری از پتنت گوگل منتشر شده که نشان می دهد محصول بعدی چه شکل و شمایل حدودی خواهد داشت.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Googles-D718765-patent-depicting-a-wearable-device (2)

پیش از این خبری منتشر شده بود که به احتمال بسیار زیاد، گوگل در Google Glass 2 از چیپ اینتل استفاده خواهد. اما در بخش ظاهری پتنت های منتشر شده نشان از این می دهد که ما یک تغییر ظاهری در این محصول خواهیم داشت.

Googles-D718765-patent-depicting-a-wearable-device (3)

پتنت گوگل با کدهای D718,765 در USPTO با نام "طراحی زینتی برای یک دستگاه نمایشگر پوشیدنی" ثبت شده که در همان ابتدای کار ما را به یاد گوگل گلس می اندازد. این تصاویر نشان می دهند که گوگل تلاش کرده در باز طراحی مجدد، گوگل گلس را کمی زیباتر و از طرفی لاغرتر و سبک تر بسازد. این موضوع در استفاده ساده تر و بهتر تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.

Googles-D718765-patent-depicting-a-wearable-device (4)

برخلاف نسخه اول، گوگل گلس ۲ فاقد بخش بزرگی است که به روی گوش راست کاربر قرار می گیرد. به نظر می رسد ساکنین مانتن ویو توانسته اند با موفقیت تمامی سخت افزارها را در زیر پنل لمسی کناره عینک جای دهد.

Googles-D718765-patent-depicting-a-wearable-device (5)

مجددا باید به عرض تان برسانیم که هیچ دلیل موجهی برای اطمینان ۱۰۰ به این تصاویر وجود ندارد و هنوز مشخص نیست گوگل در طراحی گلس ۲ (در صورت ساخت) از این پتنت ها استفاده کند یا خیر. مثل همیشه زمان مشخص کننده همه سوالات خواهد بود.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل