احتمال ساخت یک فبلت جدید مشابه نکسوس ۶ توسط موتورولا در سال ۲۰۱۵ [شایعه]

احتمال ساخت یک فبلت جدید مشابه نکسوس ۶ توسط موتورولا در سال ۲۰۱۵ [شایعه]

گوگل نکسوس ۶ به زعم بسیاری از کارشناسان و کاربران یکی از بهترین محصولاتی است که موتورولا با وجود پیوستن به لنوو با همکاری گوگل ساخته است. حقیقتی که در رابطه با این محصول وجود دارد این است که کاربران نسبت به عرضه آهسته نکسوس ۶ گلایه می کنند و با هر بار عرضه به سرعت ذخایر گوگل به پایان می رسد.

اما شاید برای کاربرانی که هنوز موفق به دریافت نکسوس ۶ نشده اند خبر خوبی باشد که شایعاتی در رابطه با احتمال ساخت یک فبلت ۶ اینچی مشابه نکسوس توسط موتورولا شنیده می شود. این محصول از نظر سخت افزاری تا حد بسیاری مشابه نکسوس ۶ است و به احتمال زیاد، از نظر ظاهری هم بی شباهت به محصول گوگل و موتورولا نخواهد بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کمی پس از معرفی نکسوس ۶، موتورولا آخرین غول خود، یعنی Motorola DROID Turbo عرضه کرد. این محصول از سخت افزار مشابه به نکسوس ۶ با بدنه کوچکتر برخوردار است. حال شایعاتی مطرح شده که موتورولا قصد دارد در اولین اقدام پس از ادغام با لنوو محصولی را روانه بازار کند که از بسیاری جهات مشابه نکسوس ۶ است.

آنطور که شایعات می گویند، این محصول در سری فبلت های DROID جای می گیرد و از بدنه نکسوس ۶، اما با سخت افزاری قدرتمند تر برخوردار خواهد بود. گفته شده که این محصول یک نمایشگر ۵.۹ اینچی با رزولوشن احتمالی QHD، پردازنده اسنپدرگن ۸۱۰ (که از مدل ۸۰۵ موجود در نکسوس ۶ قوی تر است) و ۴ گیگابایت رم خواهد داشت. آنطور که به نظر می رسد، پردازنده این محصول از نسل بعدی چیپ های SoC با معماری ۶۴ بیتی اسنپدرگن خواهد بود.

اگر این شایعات را باور کنیم، موتورولا قصد دارد یک مدل جایگزین در کنار گوگل نکسوس ۶ در اواسط سال ۲۰۱۵ معرفی کند. مجددا صبر و حوصله تنها راه حل است و باید منتظر باشیم ببینیم چه خبرهای دیگری از این موضوع به رسانه ها درز خواهد کرد.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato