سامسونگ در سال جاری ۱۳.۴ میلیارد دلار را صرف تحقیق و توسعه کرده است

سامسونگ در سال جاری ۱۳.۴ میلیارد دلار را صرف تحقیق و توسعه کرده است

یک تحقیق جدید نشان می دهد سامسونگ علیرغم همه ی مشکلاتی که در طول ماه های اخیر در زمینه ی فروش تلفن های هوشمندش تجربه کرده، کماکان نسبت به سایر رقبایش بیشترین هزینه را برای تحقیق و توسعه در رابطه با خلق تکنولوژی های تازه می نماید.

بر اساس گزارش های صورت پذیرفته کمپانی کره ای در طول سال ۲۰۱۴ رقمی برابر با ۱۳.۴ میلیارد دلار را صرف توسعه و پدید آوردن تکنولوژی های جدید نموده تا شاید بتواند به روزترین و برترین موبایل های دنیا و ابزارهای دیگر در زمینه های مختلف را در آینده ای نزدیک تولید نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تحقیق یاد شده می گوید سامسونگ در قیاس با سایر کمپانی های فعال در حوزه ی IT بیشترین هزینه ها را در واحد تحقیق و توسعه اش می نماید و وقتی در مقیاس جهانی با سایر شرکت ها مورد مقایسه قرار گیرد به آسانی در این زمینه می تواند جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد و یک پله بالاتر از این غول تکنولوژی، کمپانی خودروسازی فولکس واگن قرار گرفته است.

آمارها نشان می دهند سامسونگ تقریباً چندین سال است که این رویه را مد نظر قرار داده و از آن پیروی می کند، کمپانی مذکور در سال ۲۰۱۳ نیز بودجه ای ۱۰.۴ میلیارد دلاری برای تحقیق و توسعه تکنولوژی های جدیدش در نظر گرفته بود.

پس از کره ای ها بزرگترین تولید کننده ی پردازنده در جهان یعنی اینتل جایگاه سوم را خود اختصاص داده، این شرکت آمریکایی در سال جاری ۱۰.۶ میلیارد دلار برای پدید آوردن تکنولوژی های جدید هزینه کرده و جایگاه چهارم نیز به مایکروسافت تعلق دارد. نکته در اینجاست که اپل یکی از بزرگترین رقبای سامسونگ در زمینه های مختلف جایگاه به خصوصی در جدول ارائه شده ندارد و به نظر می آید در این زمینه رقبایش کاملاً به آن برتری دارند.

صرف بودجه ی کلان تحقیقاتی توسط غول تکنولوژی کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ به عرضه ی محصولی خلاقانه همانند تلفن هوشمند نوت اج منجر گشته و برخی از کارشناسان بر این باور هستند که در سال آتی سامسونگ نوآوری های بسیاری را در زمینه ی تلفن های هوشمند، لوازم خانگی و موارد دیگر از این دست را از خود بروز خواهد داد.

ویجیاتو

نظرات ۳۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato