با +Contacts به مخاطبین تلفن خود در شبکه های اجتماعی مختلف از یک محل پیغام بدهید

با +Contacts به مخاطبین تلفن خود در شبکه های اجتماعی مختلف از یک محل پیغام بدهید

کار در محیط شماره گیرهای پیشفرض iOS و اندروید شاید برای بسیاری کسالت آور و خسته کننده باشد. از محیط بی روح این شماره گیرها که بگذریم، امکانات آن را هم کامل نخواهیم یافت.

به طور مثال در آن ها نمی توان کلیه حساب های کاربری مخاطبین خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به صورت یکجا جمع آوری کرده و از همانجا به آنها پیغام داد. +Contacts اپلیکیشنی است که هر دو مشکل ذکر شده را به آسانی برای شما رفع و رجوع می کند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

+Contacts در ظاهر یک شماره گیر شکیل و مرتب برای برقراری تماس و ثبت مکالمات است که محیط پویا و مصورش، کاملا خلاف چیزی است که تاکنون در شماره گیرهای بی روح موبایل هایمان دیده ایم. اما زینت بخشی به محیط شماره گیری تنها چیزی نیست که با این اپلیکیشن بدست خواهید آورد.

بهترین قابلیت این اپلیکیشن، جمع آوری اطلاعات مخاطبین دفترچه تلفن شما از پروفایلشان در شبکه های اجتماعی مثل توئیتر، فیسبوک، گوگل پلاس و واتس اپ در یک محل است. با این امکان، دیگر نیازی نیست که برای پیام رسانی به آنها چندین اپلیکیشن مختلف را باز و بسته کنید و وجود +Contacts برای کلیه این کارها کفایت می کند.

com.contapps.android5

ضمنا این اپلیکیشن بعضی از اطلاعات مخاطبین دفترچه تلفن شما را از حساب های کاربریشان در شبکه های اجتماعی گردآوری می کند؛ مثلا از آخرین عکس پروفایل دوستتان در فیسبوک برای آیکن مخاطب استفاده کرده یا روز تولد هر کدام را به شما یادآوری می کند. مضاف بر این با وارد کردن آدرس محل زندگی مخاطب قادرید از محیط اپلیکیشن، محل زندگی وی را روی نقشه مشاهده کنید.

تعویض تم اپلیکیشن، دسته بندی فهرست مخاطبین به اشکال مختلف، یکی کردن شماره های مختلف یک مخاطب، گرفتن بک آپ از پیامک ها و مکالمات در فضای ابری و قابلیت همگام شدن با ساعت های هوشمند در نسخه اندروید از دیگر قابلیت های این شماره گیر مدرن و پیشرفته محسوب می گردند.

+Contacts به صورت رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و مطمئنا یکی از برترین اپلیکیشن هایی است که در سال ۲۰۱۴ آن را تجربه خواهید کرد.

+Contacts
  • +Contacts
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Contacts Plus team
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳.۹ / ۱۳.۲ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato