تلویزیون اندرویدی سونی در اوایل فوریه ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد [شایعه]

تلویزیون اندرویدی سونی در اوایل فوریه ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد [شایعه]

تلویزیون اندرویدی سونی در اوایل فوریه ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد [شایعه]

یکی از بزرگ ترین محصولاتی که گوگل در مراسم Google I/O معرفی کرد، تلویزیون اندروید یا Android TV بود. این محصول به عنوان جدیدترین اقدام گوگل در نفوذ به هال و پذیرایی خانه شما است که پیش از این چندان موفق عمل نکرده بود.

به نظر می رسد سونی هم قصد دارد در سال ۲۰۱۵ تجربه اندروید را به تلویزیون های شما وارد کند. گفته شده این شرکت اولین محصول اندرویدی برای تلویزیون را در فوریه سال آینده میلادی عرضه خواهد کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

به گفته یکی از منابع نزدیک به سونی، این شرکت در حال حاضر مشغول تست تلویزیون های اندرویدی خود است و قصد دارد تا ژانویه تولید انبوه این محصول را آغاز کند. احتمالا نیازی به اشاره نباشد که تلویزیون یاد شده حاوی اپلیکیشن های گوگل مثل فروشگاه پلی، یوتیوب و غیره است.

اما به نظر می رسد این محصول حاوی برخی اپلیکیشن های اکوسیستم سونی مثل پلی استیشن خواهد بود. حتی گفته شده که سرویس پردازش ابری Playstation Now به خوبی با Google Games سازگار خواهد بود.

منبع منتشر کننده این خبر گفته که محصول یاد شده به چیپ NFC مجهز است بنابراین شما می توانید فایل ها را به سرعت از تلفن هوشمند به تلویزیون خود منتقل کنید. همچنین به دلیل ساخته شدن این تلویزیون توسط سونی، شما محصول خود را می توانید به وسیله کنترلرهای پلی استیشن هم کنترل کنید.

تنها موردی که باقی مانده هزینه تهیه این محصول است که منبع مربوطه گفته سونی تلویزیون های اندرویدی خود را از سایز ۴۳ اینچ و با قیمت ۷۰۰ دلار آغاز خواهد کرد. همچنین بنا به امکانات و رزولوشن، این قیمت تا ۴۰۰۰ دلار بالا خواهد رفت.

پیشبینی شما در رابطه با این محصول احتمالی چیست؟ آیا سونی می تواند موفقیتی در این زمینه کسب کند؟

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل