سفری به دنیای خوش عطر و طعم غذاها با Yummly Recipes

سفری به دنیای خوش عطر و طعم غذاها با Yummly Recipes

از نگاه یک دانشجوی تحت فشار از گرسنگی و سنگینی درس، غذا فقط وسیله برای زنده ماندن است و دایره انتخاب او از گزینه هایی مثل نیمرو، کنسرو لوبیا و در شاهانه ترین حالت ماکارونی فراتر نخواهد رفت.

اما حقیقت چیز دیگری است؛ وسعت دنیای غذاها به وسعت ملیت هاست و میلیون ها غذا وجود دارند که می توانیم با استفاده از نعمات الهی به طبخشان پرداخته و از زندگی خود لذت بیشتری ببریم. Yummly Recipes کاتالوگی دیجیتال از غذاهای مردم مختلف دنیاست که در اختیار کاربران پرتعداد تلفن های هوشمند قرار گرفته است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

یک حساب کاربری گوگل یا فیسبوک برای ورود به دنیای Yummly Recipes کافیست. با ورود به اپلیکیشن لیستی از هزاران غذا، دسر و نوشیدنی متعلق به کشورهای مختلف دنیا را مشاهده خواهید کرد.

2

منوی Home اپلیکیشن جایی است که غذاهای محبوب کاربران و تعداد علاقه مندانش را خواهید دید؛ با این حال با اعمال تغییراتی در بخش تنظیمات قادرید غذاهای پیشنهادی منوی Home را بسته به ذائقه و رژیم غذایی خود تغییر دهید.

با مشخص کردن رژیم غذایی خود (درجات مختلف گیاهخواری) و وارد کردن مواد غذایی که به آنها آلرژی داشته یا از آن نفرت دارید، از این به بعد نتایج منوی Home بسته به ذائقه شما بروزرسانی خواهد شد. حالا از میان غذاهای پیشنهادی می توانید برترینشان را به لیست غذاهای محبوب خود در منوی My Yums اضافه کنید.

3

اما با انتخاب هر غذا به منوی مخصوصش وارد می شوید که در آن قادرید اطلاعاتی مثل مواد لازم برای تهیه (بسته به تعداد نفرات)، جدول ارزش غذایی و دستور پخت هر کدام را مطالعه کنید. اگر هم در مورد وجود غذاهای ایرانی در لیست غذاهای Yummly Recipes کنجکاوید، خوشحال باشید چرا که تعداد قابل توجهی از غذاهای سنتی کشورمان را با جستجو در آن خواهید یافت.

Yummly Recipes به صورت رایگان برای سیستم های عامل اندروید و iOS عرضه شده و با رابط کاربری زیبا و سهولت استفاده اش، بی شک از برترین اپلیکیشن های آشپزی موجود برای گجت های هوشمند به شمار می رود.

Yummly Recipes
  • Yummly Recipes
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Yummly
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۴.۲ / ۳۶.۸ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato