راه اندازی صفحه رسمی وزارت ارتباطات در شبکه های اجتماعی داخلی

راه اندازی صفحه رسمی وزارت ارتباطات در شبکه های اجتماعی داخلی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، از راه اندازی صفحه رسمی این وزارت خانه در شبکه های اجتماعی تبیان و کلوب خبر داد.

محمد رضا فرنقی زاد در همین رابطه اظهار کرد: به منظور بهبود فضای تعامل در حوزه ICT و با توجه به راهبرد حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی، صفحه رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تبیان و کلوب ایجاد شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وی رشد کمی شبکه های اجتماعی داخلی را نماد استفاده از توانایی بومی و ملی در عرصه رسانه های نوین دانست و افزود: افزایش کیفی محتوای این شبکه ها، سطح سواد رسانه ای را در کشور بالا می برد.

فرنقی زاد بر ضرورت معرفی شبکه های اجتماعی داخلی و رفع نیازهای کاربران ملی تاکید کرد و توضیح داد: علاقه مندان از این پس می توانند آخرین اخبار وزارت ارتباطات را در صفحه رسمی وزارت خانه در تبیان و کلوب مشاهده نمایند.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: با توجه به رشد رسانه ها و شبکه های اجتماعی در دنیا، افزایش این سامانه های داخلی ابزاری برای ایجاد بسترهای ارتباطی سالم خواهد بود.

او با بیان اینکه نیازمند اعتماد سازی مخاطب در به کارگیری شبکه های اجتماعی داخلی هستیم گفت: انتشار اخبار صحیح و اطلاعات شفاف در شبکه های مذکور به عنوان رسانه های نوین می تواند نقش مهمی در شکل گیری صحیح افکار عمومی داشته باشد.

هر چند تلاش و هدف وزارت ارتباطات در راه اندازی صفحات پسندیده است اما باید دید واکنش مدیران دیگر شبکه های اجتماعی داخلی به ثبت صفحات در این دو سایت چه خواهد بود.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato