ماجراجویی در جاذبه صفر با Gravity Badgers

ماجراجویی در جاذبه صفر با Gravity Badgers

انگری بردز اسپیس بازی خوش ساختی بود و به همین خاطر در زمان عرضه هم با استقبال پرشور گیمرها مواجه شد، بنابراین عجیب نیست که طراحان دیگر استودیوهای بازی سازی با الهام گیری از شاهکار Rovio، دست به خلق آثاری مشابه آن بزنند. Gravity Badgers تا حد زیادی از المان های انگری بردز الگوبرداری کرده و تقریبا با همان حال و هوا برای پلتفرم های موبایل عرضه شده است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

خوشبختانه تقلید Gravity Badgers ناشیانه نبوده و یک سری خلاقیت ها و تفاوت ها باعث شده که اتفاقا بازی کردنش برای علاقه مندان به پرندگان خشمگین لذت بخش و سرگرم کننده باشد.

این بازی مبتنی بر فیزیک از ۱۴۰ مرحله متفاوت در فضای بیکران تشکیل شده که در آن باید فضانورد خود را با پرتابی دقیق به پورتال سبز رنگ برسانید. چندین فضانورد مختلف در بازی قابل آزاد کردن هستند که تفاوت در توانایی هایشان نقش موثری در روند بازیتان می گذارد.

Gravity Badgers 1

در هر مرحله انواع شهاب سنگ و لیزر و موانع عجیب و غریب بر سر راهتان قرار گرفته تا نگذارند آب خوش از گلویتان پایین برود، ضمنا باس فایت های سخت و طاقت فرسا را هم به این مشکلات اضافه کنید. البته همه چیز در بازی بر علیه شما نیست و از ابزارهای کمکی مثل پورتال های متحرک هم می توانید برای رد کردن مراحل بهره ببرید.

گرافیک HD، مراحل چالش برانگیز و گیم پلی سرگرم کننده عوامل تضمین کننده موفقیت یک بازی موبایلند که در Gravity Badgers آنها را خواهید یافت. بنابراین اگر از حامیان یک بازی خوب هستید، هیچ دلیلی برای دانلود نکردن این بازی نخواهید داشت.

Gravity Badgers
  • Gravity Badgers
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Wales Interactive Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۶.۵ / ۴۸.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato