پرچمدار لومیای مایکروسافت دوباره به صحنه برمیگردد

پرچمدار لومیای مایکروسافت دوباره به صحنه برمیگردد

مایکروسافت قصد عرضه یک پرچمدار تازه با دوربینی با عظمت را در تعطیلات آخر سال داشت. این تلفن هوشمند که از آن با نام McLaren یاد شده بود قرار بود جدیدترین محصول مایکروسافت با سنسور حرکتی شبه کینکت باشد که از جسچرهای سه بعدی نیز پشتیبانی کند.

هفته گذشته تصاویری از جناب مک لارن منتشر شد اما منابع رسمی بسیاری تایید کردند ساخت و عرضه این نمونه اولیه از سوی مایکروسافت لغو شده است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

اما امروز تصاویری تازه بیرون آمده که مک لارن را در زوایایی تازه نشان می دهد. بدنه آن از جنس آلومینیوم به نظر می رسد و ظاهرا مجهز به ویندوزفون ۸٫۱ است. دو گیگابایت رم و صفحه نمایشی ۵ اینچی و تمام اچ دی از دیگر خصوصیات آن است. در مقایسه با آیفون ۶ که در این تصاویر در کنار مک لارن دیده می شود اندازه بزرگ دوربین در تلفن مایکروسافت کاملا به چشم می آید. البته گول ظاهرش را نباید خورد. برخی منابع نزدیک به مایکروسافت به سایت ورج گفته اند که این دوربین در حد دوربین های موبایل و البته نمونه ای با کیفیت است که پیش بینی می شود شبیه دوربین ۲۰ مگاپیکسلی مدل موفق لومیا ۱۰۲۰ باشد. هر چند که پیش از این گفته شده بود این گوشی احتمالا با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی عرضه می شود.

McLaren_1

برخی شبهه ها وجود دارد که این مدل با ویندوز ۱۰ در ماه ژانویه ۲۰۱۵ به بازار عرضه شود.

با توجه به اینکه مک لارن تمرکز زیادی را روی جسچرهای سه بعدی حرکتی معطوف کرده به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد مفاهیم جدیدی را به سیستم عامل موبایلی اش اضافه کند.

به گزارش سایت Windows Central این امکان وجود دارد که قابلیت Live Tile که با نام MixView شناخته می شود در ویندوز ۱۰ و این مدل دیده شود. این قابلیت اجازه می دهد به کاشی های ویندوزی قابلیت هاور اضافه شود که با نزدیک شدن موس یا دست امکانات یا اطلاعات خاصی را نمایش دهند.

McLaren_4 McLaren-6-microSD McLaren_3 McLaren-5McLaren_2

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato