مراسم The Game Award نسبت به سال گذشته 75 درصد مخاطب بیشتر داشت

نمایش جدید جف کیلی، The Game Awards، شنبه ای که گذشت برگزار و بازی Dragon Age: Inquisition به عنوان بازی سال انتخاب شد. آمار می گویند که این نمایش، نسبت به اجرای سال گذشته شبکه اسپایک، VGX، تقریبا 75 درصد مخاطب بیشتر داشته.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

TGA 2014 نمایش فوق العاده بود، اگرچه نواقص خود را داشت اما هر چه بود، به مراتب بهتر از نمایش خجالت آور سال گذشته شبکه اسپایک بود. بازیگران هالیوودی کمتری روی صحنه بودند و یک فرد کاملا غریبه با دنیای بازی مجری آن نبود و البته تعداد بازی های نمایش داده شده بیشتر و کیفیت شان بهتر بود.

براساس اطلاعاتی که وبسایت Polygon منتشر کرده، TGA 2014، تقریبا 1.93 میلیون بازدید کننده داشته که نسبت به سال گذشته، با 75 درصد رشد رو به رو بوده است.

نمایش سه ساعت به طول انجامید و به طور متوسط، هر مخاطب 28 دقیقه از آن را در سراسر شبکه های یوتوب، تویچ و MLGTV مشاهده کرده. بیش از 350 هزار کامنت توسط بینندگان در قسمت نظرات این شبکه ها منتشر شده.

کیلی می گوید از دیدن این آمار شوکه شده، چرا که نه بودجه ای برای تبلیغات برنامه کنار گذاشته بود و نه تبلیغ تلویزیونی برای آن در نظر گرفته بود:

"من یک عالم پشتیبانی داشتم، یک تیم تبلیغات، یک تیم رسانه دیجیتال و یک تیم روابط عمومی. تمام چیزی که ما داشتیم پشتیبانی ناشرین بازی و طرفدارانی بود که این واقعه را در شبکه های اجتماعی پخش کردند."

کیلی از نمایش راضی بوده و می گوید اگر دوباره قرار بود TGA 2014 را انجام دهد، تعداد جوایز را بیشتر و نمایش ها ر کمتر می کرده است و حتی زمان نمایش را از 3 ساعت به 2 ساعت کاهش می داده.

این نمایش در عرض 3 ماه زمان بندی شد و شکل گرفت و از بابت آن هیچ پولی عاید کیلی نشده است. لازم به ذکر است که کیلی تمام هزینه های TGA 2014 را از سرمایه شخصی خود پرداخت کرده.

او در رابطه با سرمایه گذاری خود می گوید: "نمایش امسال در ارتباط با به دست آوردن احترام مخاطبین بود و خواستم اثبات کنم که مدل توزیع اوپن سورس کار می کند."

هنوز هیچ خبری در ارتباط با شبکه اسپایک و نمایش VGX نیست و بعید به نظر می رسد امسال بدون کیلی و هیئت ژوری سابق نمایشی وجود داشته باشد.

مطالب مرتبط

بهترین بازی های سال 2019 ویجیاتو مشخص شدند [تماشا کنید]

بعد از نزدیک به دو هفته بالاخره نوبت به اصلی‌ترین جایزه‌ی سال رسید: بهترین بازی سال 2019اما این بار مشابه سال‌های گذشته که در دیجیاتو ما را دنبال کردید، می‌خواهیم نه یک بازی، بلکه ده بازی برترمان را به شما معرفی کنیم و اندکی راجع به همه آن‌ها صحبت کنیم. گرچه مفصلا راجع به تک به... ادامه مطلب

با بهترین بازی موبایل سال آشنا شوید

از زمانی که بازی‌های موبایلی در ذهن مخاطبین و گیمرها صرفا سرگرمی‌هایی کوچک برای پر کردن اوقات فراغتی محدود محسوب می‌شدند مدت‌ها گذشته. این روزها تمام گیمرها قبول کرده‌اند که پلتفرم موبایل نیز مانند تمام پلتفرم‌های دیگر می‌تواند میزبان عناوین بزرگ و کوچکی باشد که تاثیری شگرف در این صنعت رو به رشد می‌گذارند.تحریریه ویجیاتو... ادامه مطلب

با بهترین طراحی جهان در بازی‌های سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

یکی از رسالت‌های هر بازی خوبی، غرق کردن ما در دنیایی کاملاً متفاوت با دنیای واقعیست و ایجاد این احساس که واقعاً به آن جهان مجازی تعلق داریم. این کاری نیست که هر بازی‌سازی به راحتی از پسش برآید. یک محیط خوب ترکیبی از اتمسفرسازی درست، توپوگرافی فکرشده، معماری چشم‌نواز و بی‌شمار فعالیت سرگرم‌کننده است.تمام... ادامه مطلب

با بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی سال آشنا شوید

وقتی صحبت از بهترین بازی‌ 2019 یا هر سال دیگری باشد باشد، بازی‌های ورزشی و خانوادگی از جمله عناوینی هستند که به راحتی از یادها می‌روند. اما تلاش ما بر این بوده که هیچ بازی خوبی را از لیست بهترین‌های سال جا نیندازیم. این‌ها نامزدهای بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی هستند و برخی از آن‌ها... ادامه مطلب

با بهترین بازی با ژانر ترکیبی سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

در نسل هشتم از بازی‌های ویدیویی، احتمالاً مهم‌ترین اتفاقی که افتاد ظهور انبوهی بازی نوآورانه بود که متوجه شدند نیازی به پایبندی کامل به ژانرهای از پیش تثبیت شده نبوده و می‌توان با ادغام بهترین عناصر بهترین ژانرها، تجربه‌ای خلق کرد که هیچوقت مشابه‌اش را ندیده‌ایم.تمام بازی‌هایی که تحریریه ویجیاتو رای به حضور آن‌ها در... ادامه مطلب

مرور مهمترین اتفاقات The Game Awards 2019 در ۴ دقیقه

The Game Awards 2019 با تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش به پایان رسید و در جریان برگزاری آن، اتفاقات جالب زیادی رخ داد. البته جالب بودن این اتفاقات به معنی خوب بودن آن‌ها نیست. اتفاقات خوب افتادند اما نه آن طوری که شاید ما انتظار داشتیم. کنداکتور The Game Awards 2019 همانند سال‌‌های گذشته با آیتم‌های... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟