نبرد خونین پادشاهان در King's Empire

نبرد خونین پادشاهان در King's Empire

عشق به پیشرفت، عشق به قدرت و حکمرانی در ذات تمام انسان هاست؛ همین علاقه جاه طلبانه نیز عامل تمام نبردهای عظیم و خونین تاریخ بوده. گیمرها نیز عشق خود را به قدرت و فرمانروایی با استقبال از بازی های استراتژیک ثابت کرده اند، بنابراین عجیب نیست که یک بازی در این سبک میلیون ها کاربر آنلاین داشته باشد. King's Empire یکی دیگر از بازی های استراتژیک برای پلتفرم موبایل است که با الهام گیری از بزرگان این سبک، فضای خوبی برای رقابت های بزرگ آنلاین فراهم کرده.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

وجود چهار میلیون کاربر آنلاین در وصف بزرگی King's Empire کافیست. در این عنوان استراتژیک هم مانند بازی های دیگر این سبک باید مردم خود را به برداشت از منابع طبیعی وادار کنید و با استفاده از آنها، سربازخانه و تجهیزات آماده کرده و شروع به حمله به دشمنان کنید. تفاوتی هم نمی کند که آغازکننده جنگ شما باشید یا رقیب، تمام راه ها در King's Empire نهایتا به جنگ های تن به تن و کشتار منتهی خواهد شد.

King's Empire 2

نیروی نظامی برای پیروزی شما در جنگ کافی نیست؟ نگران نباشید، می توانید از جاسوسان برای تجسس در سپاه دشمن، اژدهایان بزرگ و مخوف و قدرت جادوی سیاه بر علیه شان استفاده کنید. اما کلیدی ترین نکته برای موفقیت در یک بازی استراتژیک تسلط بر تمام منابع اطراف است. در King's Empire به غیر از اینکه منابع را با سلطه بر شهرها و روستاهای گوشه و کنار نقشه بدست خواهید آورد، بلکه قادرید با سایر کاربران بازی به تبادل آنها بپردازید.

King's Empire از جمله کامل ترین بازی های استراتژیکی است که تاکنون برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و ضمنا اگر از کاربران نسخه اندرویدی آن هستید، می توانید از طریق حساب کافه بازار اقدام به خرید الماس از بازی به صورت ریالی بکنید.

در پایان از شما دعوت می کنیم که تیزر یک دقیقه ای King's Empire را مشاهده بفرمائید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/King-s-Empire-Official-Trailer.mp4"]

King's Empire
  • King's Empire
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: Tap4Fun
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵۱.۱ / ۴۸.۱ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار
اپ‌استور

نظرات ۴۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato