آیفون ۶ در ژاپن برای دومین ماه پیاپی پرفروش ترین تلفن همراه هوشمند شد

آیفون ۶ در ژاپن برای دومین ماه پیاپی پرفروش ترین تلفن همراه هوشمند شد

جدیدترین تلفن هوشمند اپل، آیفون ۶ توانست برای دومین ماه پیاپی در صدر پر فروش ترین تلفن های همراه هوشمند ژاپن قرار بگیرد. به گزارش وب سایت ژاپنی BSN، نسخه ۶۴ گیگ آیفون ۶ تحت اپراتور SoftBank و همچنین همین مدل با اپراتور au مقام های اول و دوم را در اختیار دارند.

آیفون ۶ ۱۶ گیگابایت اپراتور SoftBankg تا نوامبر امسال، در جایگاه دوم این لیست قرار داشت و حال به عنوان سومین تلفن هوشمند پر فروش ژاپن شناخته می شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Apple-iPhone-6-remains-the-top-seller-in-Japan

در اکتبر، شش نسخه از آیفون جزو ۶ تلفن همراه هوشمند پر فروش ژاپن بودند و در ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر سه فروشنده مطرح ژاپن اعلام کردند که نسخه های مختلف آیفون ۶، همچنان جزو محصولات پر طرفدار این کشور محسوب می شوند. در عین حال در ماه گذشته آیفون ۶ پلاس در مقام ۹ جدول پر فروش ترین ها باقی ماند.

Why-isnt-Apples-online-store-in-Japan-selling-the-iPhone-6-or-the-iPhone-6-Plus

نکته عجیب و جالبی که در این رابطه باید بگوییم، این است که اگر شما مستقیما از وب سایت اپل در ژاپن قصد خرید آیفون یا آیفون ۶ پلاس را داشته باشید، با پیغام "عدم امکان خرید این تلفن" مواجه می شوید. این موضوع در کنار آمار بالای فروش این محصول کمی عجیب به نظر می رسد و دلیل مشخصی برای آن عنوان نشده است.

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato