همه چیز درباره آیفون 13
راهنمای خدمات الکترونیک: صدور گواهی تجرد

راهنمای خدمات الکترونیک: صدور گواهی تجرد

گواهی تجرد تائیدیه ای است که بر مبنای اطلاعات مندرج در سند سجلی شخص و براساس درخواست وی صادر می شود . گواهی فوق الذکر یکی از مدارک لازم برای استخدام در برخی مشاغل خاص، سفر به خارج از کشور، ادامه تحصیل در بعضی از مقاطع و حتی ثبت عده ای از ازدواج ها است.

گواهی مذکور، صحت اینکه صاحب شناسنامه سابقه ازدواج نداشته و یا زندگی مشترک منجر به جدایی بر اثر طلاق، فسخ نکاح، بذل یا انقضاء مدت و فوت همسر شده، را تائید می کند.

صاحب شناسنامه فقط می تواند تقاضای صدور گواهی تجرد دهد. برای درخواست مدرک فوق نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سایت صدور گواهی تجرد

سایت صدور گواهی تجرد

این صفحه اینترنتی متعلق به سازمان ثبت احوال است. با کلیک بر روی دکمه دریافت خدمت وارد فرم درخواست صدور گواهی تجرد خواهد شد.

فرم گواهی تجرد

پس از پر کردن فیلدهای فرم بالا و فشردن دکمه ثبت درخواست، کد پیگیری صادر می شود تا مراحل صدور و آماده شدن تائیدیه برای درخواست کننده، قابل مشاهده باشد.

با داشتن کد مذکور، درخواست کننده می تواند برای اطلاع از مراحل صادر شدن گواهی تجرد، به صفحه پیگیری درخواست مراجعه نماید.

پیگیری گواهی تجردلازم به ذکر است برای تحویل این تائیدیه با در دست داشتن مدارک زیر فقط باید به ثبت احوال امور خارجه به آدرس تهران - خیابان امام خمینی نبش شیخ هادی مراجعه شود.

مدارک لازم برای دریافت گواهی تجرد:

  • اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه.
  • اصل و کپی کارت شناسایی ملی.
  • اصل رسید بانکی به مبلغ ۵۰ هزار ریال به شماره حساب سیبا  ۲۱۷۱۱۱۱۳۰۰۰۰۴ نزد بانک شعبه اردشیر تهران کد ۶۹۰ تحت عنوان وجوه خدمات قضایی و ثبتی (قابل پرداخت در تمامی شعبه های بانک ملی ایران).

تاکید می گردد، برای دریافت این گواهی حضور فرد صاحب شناسنامه الزامی است.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato