معاون رگولاتوری مشکلات قبوض همراه اول را تایید کرد؛ برای شکایت چه کنیم؟

معاون رگولاتوری مشکلات قبوض همراه اول را تایید کرد؛ برای شکایت چه کنیم؟

قبوض این دوره همراه اول باعث تعجب بسیاری از مشترکان شده و برخی از کاربران اپراتور مذکور معتقدند مبالغ قبوض صادره متعلق به کارکردشان نیست بلکه عملکرد موبایل آنها کمتر از اعداد موجود در صورتحساب است.

عده ای از مشترکان نیز این تغییر را ناشی از  افزایش تعرفه های شرکت ارتباطات سیار می دانند و می گویند این کار به صورت پنهان و غیر قانونی انجام می شود.

اما مشترکانی که به قبض خود اعتراض دارند باید چه کار کنند؟ داداش زاده معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در رابطه با مشکلات بوجود آمده راه حلی را به مشترکان پیشنهاد داده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

معاون سازمان تظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: برخی مشترکین از طریق سامانه ۱۹۵ نسبت به افزایش قبوض خود شکایت کردند که بررسی های انجام شده، نشان می دهد تغییری در تعرفه‌ های اعمال نگردیده است.

او درباره دلیل  مشکلات قبوض مشترکان توضیح داد: برخی از این موارد به دلیل استفاده کاربران از سرویس های ارزش افزوده و همچنین اختلال در سامانه ثبت پرداخت میان دوره‌ ای در شبکه همراه اول است.

داداش زاده ادامه داد: مشترکان همراه اول که به صورتحساب صادره اعتراض دارند می توانند شکایت خود را به سامانه ۹۹۹۰ این اپراتور اعلام کرده و در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب، این مورد را به سامانه ۱۹۵(سپاس) گزارش دهند تا از طریق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیگیری شود.

وی افزود: رگولاتوری با توجه به دسترسی های بر خط ایجاد شده به شبکه اپراتورها، بر تعرفه های اعمال شده نظارت می کند و در حال حاضر نرخ های شبکه تلفن ثابت و سیار براساس مصوبه ۱۸۴ کمیسیون تنظیم مقررات است.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato