ساعت Pebble حالا از نوتیفیکیشن های Android Wear پشتیبانی می کند

ساعت Pebble حالا از نوتیفیکیشن های Android Wear پشتیبانی می کند

ساعت Pebble حالا از نوتیفیکیشن های Android Wear پشتیبانی می کند

ساعت های هوشمند Pebble یکی از محبوب ترین گزینه ها در نزد کاربران هستند. اما شاید تنها مسئله ای که وجود داشت، عدم پشتیبانی از نوتیفیکیشن های Android Wear بود که کمپانی سازنده با به روز رسانی اپلیکیشن اندروید پبل به نسخه ۲.۳ این مسئله را هم حل کرد.

از این به بعد شما می توانید نوتیفیکیشن های اندروید پوشیدنی را در ساعت هوشمند پبل خود ببینید و به آنها پاسخ دهید. اما نکته جالب این است که بعد از به روز رسانی اپلیکیشن اندروید پبل به ۲.۳ شما قادر به انجام کارهایی هستید که دارندگان ساعت های با پلتفرم اندروید پوشیدنی نمی توانند انجام دهند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

حالا شما با ساعت هوشمند پبل خود می توانید از طریق سرویس Square Cash برای دوستان خود پول ارسال کنید. همچنین امکان ارسال شکلک های Emoji در پیغام های هنگ اوت به وسیله ساعت فراهم شده است.

اگر به روز رسانی ۲.۳ را دریافت نکرده اید تعجب نکنید، چرا که این نسخه هنوز نهایی نشده و در مرحله بتا قرار دارد و برای دریافت آن باید به گروه تست کنندگان اپلیکیشن پبل ملحق شوید. البته برای اجرای اپلبکیشن مذکور نیازمند یک تلفن هوشمند با سیستم عامل اندروید نسخه ۴.۰ هستید.

در حال حاضر مدت ها از آغاز پروژه پبل در Kickstarter گذشته و حالا بدل به یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند در جهان شده است. در انتها از شما دعوت می کنیم تا به مشاهده ۲ قابلیت جدید که ذکر کردیم، بپردازید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Pebble-emoji.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Pebble-square-cash.mp4"]

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل