به روز رسانی «دنیم» عملکرد دوربین موبایل های لومیا را بهبود می دهد

به روز رسانی «دنیم» عملکرد دوربین موبایل های لومیا را بهبود می دهد

«دِنیم» نام آخرین به روز رسانی نرم افزاری مایکروسافت برای محصولات لومیا است. در این نسخه علاوه بر اضافه شدن قابلیت هایی همچون پوشه های زنده و ... تکنولوژی تصویر برداری نیز ارتقا پیدا کرده است.

دنیم همراه با خود الگوریتم های جدیدی را برای پردازش عکس ها به همراه می آورد که با استفاده از آن کاربران قادر خواهند بود تا تصاویر با کیفیت تری را شکار کنند. علاوه بر این، دنیم سرعت عملکرد اپلیکیشن دوربین را نیز بهبود می دهد و به ثبت سریع تر تصاویر کمک می کند.

یکی از قابلیت هایی که همراه با دنیم به دوربین موبایل های لومیا اضافه می شود، ویژگی Rich Capture است. در این حالت دوربین به صورت خودکار از HDR، Dynamic Flash و Dynamic Exposure استفاده می کند و عکس هایی به یادماندنی را به جای می گذارد. قابلیت فیلمبرداری ۴K نیز یکی دیگر از ویژگی هایی است که به لطف به روز رسانی دنیم به برخی از موبایل های لومیا اضافه می شود.

در حال حاضر قرار است ویژگی های مذکور برای لومیا ۸۳۰ ، ۹۳۰ و ۱۵۲۰ ارائه شود. مایکروسافت از دیروز ارائه دنیم در کشور هند را آغاز کرده و طبق برنامه ریزی ها آن را تا یک ماه دیگر در اختیار سایر کاربرانش در دیگر نقاط جهان نیز قرار خواهد داد.

در ادامه مطلب دو تصویر ثبت شده با دوربین لومیا ۹۳۰ و با استفاده از الگوریتم جدید دنیم را می توانید مشاهده نمایید.

Photos-taken-with-the-Lumia-930-running-the-Denim-software-update (1)-w600

Photos-taken-with-the-Lumia-930-running-the-Denim-software-update-w600

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato