گذر از جاده های پرخطر در Crossy Jungle

گذر از جاده های پرخطر در Crossy Jungle

معضل چندان جدیدی نیست؛ سالانه میلیون ها جانوران زبان بسته، از یوزپلنگ های نادر و ارزشمند گرفته تا حیوانات کوچکی مثل خرگوش و قورباغه زیر چرخ اتومبیل های ما، در جاده هایی که درست وسط محل زندگیشان کشیده ایم تلف می شوند.

شاید دیدن عبور موفقیت آمیز این حیوانات از خیابان بتواند تاحدی ناراحتی ما را از واقعیت امر کم کند، برای همین نیز بازی هایی در این سبک ساخته شده اند که اگر به خاطر داشته باشید، نسخه انحصاری آن برای iOS به نام Crossy Road را در هفت سنگ به شما معرفی کردیم. Crossy Jungle نمونه مشابه همان بازی است که برای اندروید عرضه شده.

با دیجیاتو همراه باشید. 

Crossy Jungle ساده است؛ ساده تر از آنکه فکرش را هم بکنید. تنها چیزی که برای بازی کردن آن نیاز دارید دقت و حوصله بسیار بالاست. کمی که بی دقتی بکنید، باید لاشه جانور بیچاره را از کف جاده جمع آوری کنید.

66

میمون گذرنده از خیابان در این بازی را می بایست با اشاره روی صفحه، به چپ و راست و بالا و پایین حرکت بدهید و مراقب ماشین ها و موانع پیش رویتان باشید. از آنجایی که بازی به Google Play Games متصل است، هر چقدر مراحل بیشتری را بگذرانید بالاترین امتیاز را در رده بندی جهانی بازی کسب خواهید کرد. بنابراین موقع بازی کردن Crossy Jungle حواستان را کاملا جمع کنید.

بازی به طور کلی دارای صد مرحله بوده که هر چه در آن پیش می روید، هم موانع بیشتر شده و هم سرعتشان بالاتر می رود. پیشنهاد می کنیم که با دانلود این بازی، هم آخر هفته تان را با آن سرگرم شوید و هم کمی در موقعیت حیوانات بیچاره قرار بگیرید تا شاید از آن به بعد در موقع رانندگی، بیشتر مراقب آنها باشید!

Crossy Jungle
  • Crossy Jungle
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Dance Riot
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۸ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato