گروه Anonymous از Lizard Squad بابت حمله به Tor انتقام می گیرد

گروه Anonymous از Lizard Squad بابت حمله به Tor انتقام می گیرد

در پاسخ به حمله ای که به شبکه Tor  توسط گروهی به نام Lizard Squad  انجام شد، Anonymous  اطلاعات شخصی یکی از اعضای این گروه را افشا کرده است. پس از پایان حمله ها به شبکه PSN و Xbox live گروه Lizard Squad در یک توییت گفت که : "تمام پیازهای شما متعلق به ما هستند." (اشاره به لوگوی شبکه Tor) و در ادامه گفت:" این شبکه صرفا توسط هکرها و اشرار مورد استفاده قرار می گیرد."

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

1123123

Tor در بیانیه ای در خصوص حملات اخیر گفت:" ما انتظار هیچ مشکلی یا تاثیر بر کارایی را بر اساس چیزهایی که تا بحال دیده ایم نداریم." همچنین اشاره به این مطلب داشته که هکرها دست به حمله ی Sybil زده اند.

گرچه حمله کنندگان هزاران درخواست جدید ایجاد کرده اند با این حال Tor می گوید که درخواست های ایجاد شده کمتر از ۱ درصد از ظرفیت این شبکه را درگیر کرده اند و قبل از اینکه این مسئله باعث مشکلات مهمی شود، همه چیز به وضعیت عادی بازگردانده شده است.

گروه هکر Anonymous در توئیتی از Lizard Squad تقاضا کرد که به این فعالیت خود پایان داده و در ادامه گفت: به دلایل مختلف، مردم به استفاده از این سرویس نیاز دارند.  در توئیت دیگری نیز این گروه گفته: وقت ادب کردن این مارمولک هاست (اشاره به نام Lizard) و در ادامه تایید کرد که آن ها در حال شناسایی اعضای گروه Lizard Squad هستند.

Anonymous همچنین لینکی را توئیت کرده که شامل اطلاعات شخصی یکی از اعضای گروه Lizard Squad بوده و در برگیرنده اطلاعاتی مانند نام کامل، آدرس، شماره تلفن ها، پسوردها و سایر اطلاعات این شخص است. فرد مذکور به نام doxxing شناخته می شود.

213213123

B513TfMCEAE6eQs

گروه هک Anonymous همچنین اسکرین شاتی از مکالمات بین خود و یکی از اعضای گروه مارمولک ها را در فضای مجازی پخش کرده که گویای این مسله است که اعضای گروه Lizard Squad از Anonymous تقاضا کرده اند تا حملات به آن ها و خانواده شان را متوقف ساخته و رهایشان کنند ولی گروه Anonymous به این خواسته جواب منفی داده است.

نظرات ۴۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato