همراه اول «روزهای گرم حرفی» را ارائه کرد

همراه اول «روزهای گرم حرفی» را ارائه کرد

همراه اول طرح زمستانی خود را با نام «روزهای گرم حرفی» به کاربران عرضه کرد. این طرح از دیروز در سراسر کشور برای مشترکان فعال شده است.

در این طرح مشترکان دائمی و اعتباری با پرداخت هزینه یک هزار تومان می توانند در روزهای گرم حرفی، ۶۰ دقیقه (معادل یک ساعت) مکالمه درون شبکه ای رایگان داشته باشند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بنا بر اعلام اداره کل ارتباطات این شرکت، تخفیف مذکور از ساعت ۷ تا ۲۳ هر روز قابل استفاده است . در روزهای گرم حرفی نیازی به برقراری یک تماس ۶۰ دقیقه ای نیست و مشترکان می توانند مکالمات بسیاری را برای تکمیل یک ساعت اعتبار رایگان خود، برقرار نمایند.

هر مشترک تنها یک بار در روز می تواند این طرح را برگزیند که بلافاصله پس از انتخاب آن، تخفیف مورد نظر برای کاربر اعمال شده و هزینه در صورتحساب او ثبت یا از شارژش کم می شود.

برای فعالسازی روزهای گرم حرفی می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

۱- ارسال عدد ۱ به شماره ۸۰۶۴

۲- ارسال عدد ۳۳۶۱ به شماره ۱۱۱

۳- شماره گیری #۳۳۶۱*۱۱۱*

با توجه به تعرفه اعلامی همراه (دقیقه ای ۵۷ و ۶۷ تومان برای سیم کارت های دائمی و اعتباری) هزینه تماس یک ساعته در حالت عادی برای مشترکین دائمی ۳ هزار و ۴۲۰ تومان و برای کاربران اعتباری ۴ هزار و ۲۰ تومان است که در این طرح به ترتیب شامل ۲ هزار و ۴۲۰ تومان و ۳ هزار و ۲۰ تومان تخفیف می شود.

البته همراه اول همچون طرح های تخفیفی گذشته راهکاری برای اطلاع از باقی مانده بسته اعلام نکرده است که در نهایت منجر به افزایش قیمت قبوض دوره های بعد مشترکین دائمی یا اتمام سریع شارژ کاربران اعتباری خواهد شد.

این مشکلات هر ساله برای طرح ۵+۵۵ این اپراتور رخ می دهد و بیشتر کاربران نسبت به قبض صادر شده یا شارژ مصرف شده اعتراض می نمایند.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato