بازی کاغذ و تا در Let's Fold

بازی کاغذ و تا در Let's Fold

با یک ورق کاغذ کارهای شگفت انگیزی می توان انجام داد؛ از ساختن یک کلاه کاغذی ساده گرفته تا درآوردن هیبت یک پرنده. تمام این کارها با هنر تا و کاغذ ممکن اند، فقط باید حوصله داشته باشید و کمی خلاقیت به خرج دهید. بازی Let's Fold برای طرفداران هنر کاغذ و تا یا اوریگامی طراحی شده و به غیر از سرگرمی، ساخت اشکال حیرت آوری به وسیله کاغذ را به شما آموزش می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در هر مرحله از Let's Fold شما باید در زمانی محدود، با کمترین تعداد تای ممکن شکل مورد نظر بازی را بسازید. با ساخت هر شکل، از یک تا سه ستاره می تواند به شما تعلق بگیرد که این بستگی به سرعت عمل شما در حل معما و تعداد اشتباه هایتان در تا زدن کاغذ دارد.

air.kr.fivethirty.YouCanFold6

بازی دارای ۱۰۵ مرحله است که از همان مراحل ابتدایی هم سخت و دشوارند، هر چقدر هم که جلوتر بروید اشکال پیچیده تر و تعداد تا زدن ها بیشتر و بیشتر می شود، تا جایی که پیش روی در مراحل بدون استفاده از راهنمای بازی غیر ممکن می شود. خوشبختانه از لحاظ راهنمایی در بازی مشکلی ندارید و می توانید با فشردن آیکن لامپ در سمت راست صفحه، از راهنمای تصویری بازی برای رد کردن مرحله استفاده کنید.

به غیر از اینها، اگر حساب کاربری فیسبوکتان را به بازی متصل کنید می توانید از دوستانتان برای رقابت در بازی دعوت کرده و یا حتی برای حل معما از آنها کمک بگیرید. اگر به هنر اوریگامی علاقه مندید و خواهان یک بازی فکری عالی برای پایان هفته هستید، Let's Fold یکی از بهترین بازی هایی است که می توانید به سراغش بروید.

Let's Fold
  • Let's Fold
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .FiveThirty, Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۵.۳ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato