سرانجام کمربند هوشمند هم به جمع پوشیدنی ها پیوست

سرانجام کمربند هوشمند هم به جمع پوشیدنی ها پیوست

نظر دادن در مورد اینکه ایده ی ساخت کمربندی هوشمند ایده ای جذاب یا کاملا برعکس،‌ غیر خردمندانه بوده، بسیار مشکل است. چنین محصولی می تواند بر روی لباسی که آن را به تن می کنید،‌ بسیار عجیب و بزرگ به نظر برسد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

IMG_7133.0

Belty بدون شک یکی از همان ابزار های هوشمندی خواهد بود که به هیچ وجه با ظاهر شما جور نخواهد شد. محصولی بزرگ که نمونه اولیه اش حداقل چنگی به دل نمی زند و از پلاستیک و فلز در آن استفاده شده است. کمپانی فرانسوی سازنده ی این محصول به نام Emiota اذعان داشته که این محصول را تا انتهای سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد کرد.

IMG_7139.0

ایده به این شکل است که کمربند مذکور دارای ژیروسکوپ و شتاب سنج بوده و فعالیت های شما را در طول روز تحت نظر خواهد داشت. سپس با اپلیکیشنی که پیشتر بر روی تلفن همراهتان نصب نموده اید هماهنگ شده و اطلاعات را از طریق بی سیم به تلفن همراه شما انتقال خواهد داد. در این صورت این کمربند هوشمند می تواند میانگین فعالیت ها و مقدار نشستن شخص را اندازه گرفته و بر این اساس پیشنهاد کند که بیش از حد نشسته اید و باید شروع به راه رفتن کنید. تفاوتی که این وسیله با ساعت های هوشمند یا اپلیکیشن های موبایل در این زمینه دارد قابلیت انطباق پذیری آن است.

انطباق پذیری در این محصول به این معناست که کمربند به موتور کوچکی مجهز شده است. با توجه به اینکه این محصول به فعالیت و تنش حساس بوده،‌ از همین رو به شکل تئوری تشخیص می دهد که چه زمانی نیاز به کوچکتر شدن آن است و به شکل اتوماتیک و با توجه به سایز کمر شخص تغییر اندازه می دهد.

IMG_7145.0

چیزی که Belty به آن نیازمند بوده یک تغییر ساختار اساسی در حوزه ی زیبایی این محصول قبل از عرضه عمومی آن است. در صورتی که این محصول را به همین شکل با لباس مناسبی هماهنگ کنید،‌ احتمالا خواهید توانست چند نفری را متقاعد کنید که واقعا به حوزه ی تکنولوژی علاقه دارید. قیمت این محصول هم نا معلوم بوده ولی چیزی که میدانیم،‌ Belty در تعداد محدود روانه بازار خواهد شد. به نظر نمی رسد کمربندی که دارای موتور هم باشد با قیمت پایینی به بازار بیاید.

Digiato Banner CES

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato