با eGeeTouch قفل چمدان خود را به وسیله NFC باز کنید

به نظر می رسد کمپانی eGeeTouch قصد دارد ترس مشترک بسیاری از مسافران، یعنی باز شدن ناخواسته قفل چمدان شان را برطرف کند. این شرکت محصولی را در CES 2015 به نمایش گذاشته که به وسیله NFC گشوده می شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

IF

این محصول به وسیله چیپ ارتباط نزدیک (NFC) عمل می کند و به وسیله کد یا کلید دیجیتالی تایید شده، اقدام به باز کردن قفل چمدان می نماید. باتری داخلی این محصول می تواند تا ۳۰٬۰۰۰ چرخه قفل کردن و بازگشایی را دوام بیاورد.

IF

برای باز کردن قفل چمدان کافی است که دکمه "قفل" را بفشارید و سپس تگ NFC همراه با این محصول و یا تلفن هوشمند خود را به روی محل مربوطه قرار دهید. پس از تایید صلاحیت و آبی شدن چراغ قفل، گیره را حرکت داده تا قفل به طور کامل باز شود.

IF

اما اگر نگران خالی شدن ناگهانی باتری قفل هستید، باید بگوییم کمپانی مربوطه همراه با این محصول یک کلید فیزیکی قرار داده که به وسیله اتصال با پورت USB آن را مجددا روشن نمایید. این کار را شما با متصل کردن تلفن همراه خود به محصول نیز می توانید انجام دهید.

IF

توسعه دهندگان eGeeTouch هنوز هیچ سخنی در رابطه با قیمت یا نحوه فروش این محصول نزده اند اما گفته شده که به احتمال بسیار زیاد در نیمه دوم امسال به بازار عرضه خواهد شد.

IF

IF

IF

 

[videojs mp4="https://digiato.com/unlocking-this-smart-luggage.mp4"]

Digiato Banner CES

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟