رونمایی از پرینتر سه بعدی 3Doodler با شمایل یک قلم

رونمایی از پرینتر سه بعدی 3Doodler با شمایل یک قلم

اگر خاطرتان باشد کمی قبل قلمی با نام ۳Doodler رونمایی شد که امکان نقاشی با پلاستیک را آن هم در هوا فراهم می کرد و در واقع نوعی پرینتر سه بعدی قابل حمل بود.

حالا کمپانی WobbleWorks نمونه به روز شده ای از این قلم را رونمایی کرده است که از بسیاری جهات امکانات آن ارتقاء یافته است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ضخامت این قلم بسیار باریک تنها یک چهارم نسل نخستش است و ابعاد آن فراتر از ماژیک های معمولی نمی رود و از نظر وزنی هم تفاوت قابل ملاحظه ای میان آنها مشاهده نمی شود.

این پرینتر تنها ۵۰ گرم وزن دارد که تقریبا نصف مدل قبلی اش است. اما تغییرات اعمال شده به این نقطه ختم نمی شود چراکه عملکرد این پرینتر به مراتب کم صداتر است و مصرف برق آن نیز پایین تر است.

کمپانی سازنده یک باتری با دوام برای به نام JetPack را برای این محصول در نظر گرفته که برق مورد نیاز پرینتر را تا سه الی ۴ ساعت تأمین می کند.

3doodler-2-0-doodlestand-1 3doodler-angled-side-1 3doodler-comparison-1 3doodler-controls-1 3doodler-in-action-1 3doodler-jetpack-1 3doodler-left-side-1 3doodler-nozzleset-1 3doodler-pedal-1 3doodler-right-side-1 3doodler-top-1 anchor-key-hook-1 bat-1 batman-1 bird-house-1 blue-purse-1 bug-1 bus-front-1 butterfly-1 chair-1 clock-1 envelope-1 geometric-lamp-shade-1 leaning-tower-of-pisa-1 mermaid-1 mickey-mouse-1 minecraft-axe-1 mini-doodles-1 mini-hot-dog-1 p1051476-1

 

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato