ریزر دستبند سلامتی Nabu X را معرفی کرد

سال گذشته و زمانی که ریزر (Razer)، برند محبوب فعال در زمینه ی تولید محصولات مرتبط به گیمینگ، دستبند سلامتی با عنوان Nabu را معرفی کرد که می توانست اعلانات را نمایش داده و به جمع آوری اطلاعات در مورد وضعیت تندرستی کاربر بپردازد بسیاری در رابطه با این محصول سر شوق آمده بودند و به تعریف و تمجید در رابطه با آن می پرداختند و حالا ریزر در نمایشگاه CES امسال اقدام به معرفی دومین دستبند سلامتی خود با نام Nabu X کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در مورد این دستبند سلامتی جدید می توان گفت همه ی کارهایی که Nabu انجام می داد را می تواند انجام دهد و فقط نمایشگری که در مدل قبلی وجود داشت در این مدل حذف گشته است. اگر به خاطر داشته باشید در دستبند پیشین ریزر یک نمایشگر کوچک OLED وجود داشت که می توانست اعلانات را در زمان لازم به نمایش بگذارد اما بر روی Nabu X تنها سه LED تعبیه شده و دستبند از آنها برای آگاه ساختن کاربر از نوتیفیکیشن ها بهره می گیرد و به منظور اینکه اطلاع دهد اعلان ورودی مرتبط به چه اپی است در مورد هر اپلیکیشن LED های دستبند به یک رنگ خاص در می آیند.

البته ناگفته نماند این شیوه از نمایش اعلانات سبب می شود دستبند مانند گذشته کاربردی نباشد، زیرا هنوز برای مشاهده جزئیات مرتبط به اعلان هر اپ، لازم است تا به تلفن هوشمند خود رجوع نمایید. ریزر در مورد دستبند های سلامتیش جاه طلبی بسیاری دارد و ایده های جالبی را در رابطه با آنها در سر می پروراند. این کمپانی امیدوار است با فراگیر شدن استفاده از دستبندهایش در آینده ای نزدیک، برای کاربران آنها امکان تبادل اطلاعات و یا آشنایی با یکدیگر از طریق این گجت ها را فراهم آورد.

همچنین یکی از اهدافی که در مورد دستبندهای Nabu دنبال می شود این است که کاربران اهل دنیای گیمنیگ بتوانند از اعلانات مرتبط به رویدادهای بازی های مختلفی که انجام می دهند، در زمانی که مشغول بازی نیستند و در محیط آن حضور ندارند آگاه شوند.

Nabu X قیمتی ۴۹.۹۹ دلاری خواهد داشت در حالی که دستبند Nabu اولیه تقریباً دو برابر این رقم ارزشگذاری شده بود. البته ریزر قصد دارد از سه شنبه آینده محصول مورد بحث را با یک تخفیف قابل توجه و به قیمت ۱۹.۹۹ دلار به اعضای پلتفرمش که در اصل شامل کاربران سایت و سایر سرویسهای این کمپانی می شوند به فروش برساند و سایرین می توانند Nabu X را از بهار آینده خریداری نمایند.

IMG_7228.0

IMG_7231.0.0.0

IMG_7241.0

IMG_7249.0

IMG_7252.0

RzrNabuX_black_01.0

RzrNabuX_black_02.0

RzrNabuX_black_03.0

 

Digiato Banner CES

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟