پاسخ سونی به گوگل گلس: SmartEyeglass Attach

پاسخ سونی به گوگل گلس: SmartEyeglass Attach

شاید برای همه اینطور به نظر برسد که عینک گوگل تنها محصول بازار در این حوزه است. اما در واقع گوگل در این بازار تنها نیست و سونی نیز محصولی با نام SmartEyeglass را پیش از این معرفی کرده است.

این عینک تصویری سبز رنگ را بر روی هر دو شیشه خود می تاباند. گشتن در منوها و کنترل عینک نیز از طریق ریموت کوچکی در دسته آن انجام می شدند.

با اینکه ظاهر نسخه Developer Edition ظاهر بهتری داشت اما نمونه اولیه تازه یعنی SmartEyeglass Attache! به نظر جذاب تر می آید و بیشتر با گوگل گلس قابل قیاس است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

همانطور که نام این مدل بر می آید این نمونه را می توان به هر عینکی متصل کرد. در این نمونه به جای نمایش تصویر در روی هر دو شیشه عینک، تنها در بخشی از شیشه سمت راست عینک تصویری قابل مشاهده است. اما بر خلاف نسخه Developer Edition در این نمونه تصاویر تمام رنگی هستند. همچنین امکانات و قابلیت های تازه ای در این مدل به بخش های مختلفی همچون مسیریابی اضافه شده است.

سونی زمان مشخصی را برای عرضه این گجت پوشیدنی اعلام نکرده اما این نمونه اولیه مانند سایر موارد مشابه، معمولا در CES تنها کاربرد جذابیت بخشی به غرفه سونی دارند و می توان گفت [متاسفانه] به نتیجه نهایی نمیرسند.

mozando.com-ces-banner

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato