پشتیبانی از تکنولوژی AllPlay کوالکام به سرویس SoundCloud‌ می آید

پشتیبانی از تکنولوژی AllPlay کوالکام به سرویس SoundCloud‌ می آید

تکنولوژی فراگیر استریم چند رسانه ای کوالکام موسوم به AllPlay هنوز نتوانسته است جایگزین موراد مشابهی همانند DLNA مایکروسافت و یا AirPlay اپل بشود اما آنطور که از شواهد بر می آید این شرکت به یقین قصد دارد در سال ۲۰۱۵ این روند را تغییر دهد.

موفق ترین تولید کننده چیپست های موبایل در دنیا، امروز فهرستی تازه ای از خدمات دهندگان اینترنتی و تولید کنندگان سخت افزاری را منتشر کرده که قرار است به زودی از AllPlay در سرویس ها و محصولات خود پشتیبانی به عمل آورند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در بین سرویس دهندگانی که کوالکام از آنها نام برده است عناوین آشنایی مانند SoundCloud و Tidal به چشم می خورند و هر دوی آنها قصد دارند در اپلیکیشن ها و خدمات مرتبط به خود به زودی ساپورت از AllPlay را فراهم نمایند تا کاربران بتوانند به محتوای صوتی موجود در این سرویس ها از طریق اسپیکرها و سایر ابزارهای پخش صوت متصل به شبکه گوش دهند.

دو خدمات دهنده ی دیگر در زمینه ی استریم آنلاین موسیقی که در بین کاربران چینی و کره ای محبوب هستند یعنی QQ Music و KT Music نیز وعده ی همراهی با کوالکام در سال جاری را داده اند.

برای افرادی نیز که قصد دارند هر چه سریعتر ابزارهایی با پشتیبانی از تکنولوژی مورد بحث تهیه نمایند برند House of Marley به زودی اسپیکرهای وای فای داری را عرضه خواهد کرد که می توانند استریم از طریق AllPlay را ممکن سازند.

AllPlay tunes; Bayan Audio, Goodmans, Inkel/Sherwood, Optoma Nuforce, SVS, TC و TP-Link نیز وعده داده اند در طول سال ۲۰۱۵ محصولات تازه ای با ساپورت از تکنولوژی مذکور ارائه خواهند نمود.

هر چند لیست خدمات دهندگان سرویس های اینترنتی و تولید کنندگان سخت افزاری اعلامی از جانب کوالکام شامل برندهای هیجان انگیزی نیست ولی با توجه به تعداد و وسعت آنها می توان امیدوار بود که در آینده ای نزدیک کمپانی ها و سرویس های محبوب تری از AllPlay پشتیبانی به عمل آورند.

mozando.com-ces-banner

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato