نگاه نزدیک به موبایل فایرفاکسی FXO

نگاه نزدیک به موبایل فایرفاکسی FXO

اسمارت فون های مبتنی بر سیستم عامل فایرفاکس معمولا قیمت پایینی دارند زیرا این تلفن های هوشمند عموما برای کشورهای در حال توسعه ساخته می شوند.

با در نظر داشتن همین مسأله، یک ماه پیش که اسمارت فون Fx0 رونمایی شد، بسیاری از آمدنش متحیر شدند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا علت این مسأله را بیابید.

در آن زمان مشخص شد که این تلفن هوشمند از جدیدترین نسخه سیستم عامل فایرفاکس بهره می برد و بدنه طلایی رنگ و شفاف آن که توسط کمپانی الجی طراحی شده بود ظاهری بسیار شیک و زیبا داشت که تحسین بسیاری را برانگیخت.

اما پس از آنکه در CES امسال این محصول از نزدیک در معرض دید عموم قرار گرفت روشن شد که علیرغم ظاهر زیبا و دل فریبش کیفیت ساخت پایینی دارد.

این تلفن ۴.۷ اینچی از نمای دور به جواهری می ماند که در دستان شما قرار دارد و حاصل کار طراح مشهور ژاپنی توکوجین یوشیوکاست که به خاطر ایده های مبتکرانه اش همواره مورد توجه قرار داشته است.

با این همه، همانگونه که در ابتدا گفته شد، ظاهر زیبای این اسمارت فون کیفیت ساخت پایین آن را نمی پوشاند و به همین دلیل نمی توان آن را در زمره دستگاه های خوش ساخت و اعلی قرار داد.

زمانی که این تلفن را در دست می گیرید نخستین مسأله ای که مورد توجه تان قرار می گیرد لبه های تیز پلاستیکی آن است که با استفاده طولانی مدت حتی می توانند کف دست را هم خراش دهند.

نکته دیگر در مورد این محصول ضخامت آن است که اسمارت فون رونمایی شده دیروز ال جی را در ذهن تداعی می کند. جدای از کیفیت پایین بدنه این تلفن هوشمند، می توان به سیستم عامل رسپانسیو و دوربین خوب آن اشاره کرد.

در نهایت می توان اینگونه نتیجه گرفت که اگر از قیمت ۴۲۰ دلاری این اسمارت فون خبر نداشتید احتمالا آن را خریداری می کردید و بی خیال بدنه بی کیفیت آن می شدید، که با در نظر داشتن این قیمت قطعا نظرتان تغییر خواهد کرد.

DSC07524.0 DSC07528.0 DSC07529.0 DSC07530.0 DSC07532.0 DSC07536.0

Digiato-Banner-CES

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato