مدیرعامل مخابرات خواهان افزایش قیمت اینترنت موبایل شد

مدیرعامل مخابرات خواهان افزایش قیمت اینترنت موبایل شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره قیمت دیتای تلفن همراه اظهار کرد: تعرفه هر کیلوبایت اینترنت موبایل در گذشته ۴ ریال بود که به نیم ریال کاهش پیدا کرد ولی این تعرفه بسیار پایین بوده و برای توسعه زیرساخت های دیتای کشور، در خواست افزایش آن را داریم.

کاظم ابراهیمی صدرآبادی گفت: تعرفه اینترنت تلفن همراه در ایران بسیار پایین است که این رقم در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه قابل قبول نیست و ما به خاطر اینکه نرخ مذکور، دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود، آن را اجرا می کنیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وی تاکید کرد: ما درخواست داریم با بررسی و کارشناسی مجدد و در نظر گرفتن توسعه زیرساخت دیتای کشور، تعرفه متعادل تعیین شود.

ابراهیمی در مورد اینکه چقدر نسبت به تغییر این تعرفه امیدوار است افزود: نظر دولت و وزارت ارتباطات بر توسعه بخش مخابرات کشور است و بخشی از این توسعه باید از محل درآمدها تامین گردد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: قطعا برای متعادل تر شدن تعرفه نسب به کشور های منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) و فراهم شدن امکان توسعه، باید تغییراتی ایجاد شود.

پیش از این نیز مسئولان همراه اول، ایرانسل و رایتل در محافل غیر رسمی نسبت به تغییر سقف تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه از کیلوبایتی ۱۴.۸ به ۰.۵ ریال ابراز نارضایتی کرده بودند و مصوبه ۲.۵ ریال را عادلانه تر دانسته بودند.

نظرات ۱۰۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato