مک لارن به حوزه تکنولوژی وارد می شود

مک لارن به حوزه تکنولوژی وارد می شود

مک لارن یکی از جنجالی ترین نام ها در حوزه ماشین های مسابقه ای است که امروز با اعلام نام جدیدش (McLaren Technology Group)، خبر از تغییری اساسی در فعالیت هایش داد.

افزوده شدن عبارت تکنولوژی به نام سازمانی مک لارن نشان از اهمیت رو به رشد فعالیت های این شرکت خارج از چهارچوب مسابقه دارد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ران دنیس مدیر عامل مک لارن در توضیح تغییر کوچک یاد شده گفت: «تکنولوژی نیروی محرک کلیه فعالیت های ماست» با این حال آنگونه که دنیس در ادامه صحبت های خود اظهار داشت مسابقات فرمول یک همواره اصلی ترین بخش از فعالیت های این کمپانی بوده و تا ابد نیز اینگونه خواهد ماند.

در حدود سه چهارم از کارکنان مک لارن حالا روی پروژه هایی کار می کنند که مستقیما به ماشین های مسابقه ای مربوط نمی شود و نرم افزار تحلیلی ساخته شده توسط واحد دیگری از آن به نام فناوری های کاربردی مک لارن هم اکنون از سوی شرکای بزرگ آن نظیر SAP، GlaxoSmithKline و KPMG مورد استفاده قرار می گیرد.

تکنولوژی نیروی محرک کلیه فعالیت های ماست

تیم حرفه ای مسابقات مک لارن (McLaren Racing) و واحد تولید کننده ابرماشین های بی نظیر آن به نام مک لارن اتوموتیو به عنوان اصلی ترین بخش های این کمپانی فعالیت خود را ادامه خواهند داد اما نوآوری در حوزه تکنولوژی اصلی ترین موضوع فعالیت های آتی آن خواهد بود.

مک لارن برای تحقق بخشیدن به این مهم طرح تازه ای را برای ساخت یک مرکز جدید فعال در حوزه تکنولوژی تهیه نموده است که به فعالیت های تحقیقاتی آن در زمینه ایرودینامیک کمک خواهد کرد.

برگزاری کارگاه های آموزشی و همچنین آماده سازی و اسمبل کردن خودروهای بیشتر نیز از دیگر فعالیت های این مرکز جدید خواهد بود.

تغییر نام امروز مک لارن تنها یکی از اقدامات آن در راستای تنوع بخشیدن به فعالیت هایش است که از دو دهه قبل زمزمه های آن شنیده می شد.

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato