خلاصه ای از امکانات Companion؛ اپلیکیشن مدیریتی اپل واچ

خلاصه ای از امکانات Companion؛ اپلیکیشن مدیریتی اپل واچ

سایت ۹to5Mac که چندی پیش نگاهی مختصر به اپلیکیشن سلامتی اپل موسوم به Health داشت در جدیدترین خبر خود به بررسی امکانات اپلیکیشن Companion پرداخته که قرار است برای کنترل و مدیریت تنظیمات اپل واچ در اختیار کاربران آی فون قرار گیرد.

این اطلاعات لو رفته همراه با تعداد زیادی اسکرین شات از قسمت های برنامه مذکور است که کلیه بخش های آن را پوشش می دهد؛ از بهینه سازی نوتیفیکیشن ها گرفته تا روشی که کاربران می توانند از طریق آن اپلیکیشن های خود را روی صفحه اصلی ساعت مرتب سازی نمایند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

همانطور که تأیید خواهید کرد اپلیکیشن مذکور نقشی کلیدی در تعامل کاربران با ساعت هوشمند اپل و تغییر تنظیمات آن دارد. به لطف این اپلیکیشن می توانید انتخاب نمایید که کدام تماس ها در صفحه Friends ساعت نمایش داده شوند و همین امر فرایند ارسال پیام را تسریع بخشیده و کنترل کاملی را روی امکانات محصول در اختیارتان قرار می دهد.

کاربران این اپلیکیشن می توانند تصمیم بگیرند که آلارم عدم تحرک ساعت را دریافت کنند یا خیر و یا اینکه برنامه مربوط به تناسب اندام با چه تناوبی در طول روز فعالیت هایشان را به آنها یادآوری کند.

اپل همچنین امکانی را برای کاربرانش فراهم نموده تا به صورت هفتگی خلاصه ای از فعالیت های خود را دریافت نموده و آن را مرور نمایند.

9to5.0

ساعت هوشمند اپل فاقد هر نوع دکمه مجازی است و به همین دلیل کاربران آن می توانند برای پاسخ گویی به پیام های متنی دریافتی خود، آن را به گونه ای تنظیم نمایند که جواب را به صورت صوتی ضبط کرده و ارسال کند یا اینکه پیام های صوتی شما را به متن تبدیل نموده و بفرستد.

از طریق این برنامه همچنین می توانید پاسخ های کوتاه خود را به پیام های مختلف تایپ نموده و در مواردی که فرصت ارسال آنها را ندارید، ساعت را به گونه ای تنظیم کنید که به صورت خودکار این پاسخ های از پیش تهیه شده را برای گیرنده ارسال کند.

همچنین می توانید تنظیمات ساعت خود را دقیقا مشابه آی فون تان انتخاب کنید یا اینکه آنها را برای اپل واچ بهینه سازی نمایید.

برای نمونه قادر خواهید بود آن را به گونه ای تنظیم کنید که تنها پیام های دریافتی از لیست تماس هایتان را نشان داده و پیغام هایی که از سوی شماره های ناشناس ارسال می شوند را نشان ندهد.

homehome.0

در جای دیگر، اسکرین شات های لو رفته نشان از آن دارند که این ساعت فضای ذخیره سازی خوبی خواهد داشت که می توانید از آن برای ذخیره نمودن موسیقی، عکس های شخصی و اپلیکیشن های ساعت استفاده نمایید.

انتظار می رود که اپل شیوه محافظتی مانند آی فون و آی پد را برای این ساعت در نظر گرفته باشد که با لطف آن کاربران قادر خواهند بود از طریق یک کد چهار رقمی لاک آن را باز نمایند.

گفته می شود که این اپلیکیشن تا اوایل سال جاری میلادی به همراه آپدیت iOS 8.2 به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato