در پازل چالش برانگیز Jump، اول فکر کنید و بعدا بپرید

در پازل چالش برانگیز Jump، اول فکر کنید و بعدا بپرید

در پازل چالش برانگیز Jump، اول فکر کنید و بعدا بپرید

استودیوی Ketchapp را همگی می شناسیم. بازی های این استودیوی باسابقه نه گرافیک آنچنانی دارند و نه هزینه زیادی برای تولیدشان صرف شده. رمز موفقیت و محبوبیت آثار این استودیو یک چیز بوده و آن هم عنصری است به نام خلاقیت؛ چیزی که در میان هزاران بازی تکراری که هر سال می بینیم به دشواری یافت می شود.

Jump یک بازی فکری پلتفرمر است که پریدن از روی موانع را مبنای گذر از مراحل قرار داده؛ مراحلی که شاید رد کردنشان ساده به نظر برسد. اما وقتی که وارد بازی شدید، می بینید که با پرش های بدون فکر و عجله راه به جایی نخواهید برد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید. 

یک توپ سفید جهنده و دو گزینه برای کنترل در بازی Jump به دستان شما سپرده شده. در هر مرحله باید با حرکت دادن توپ به چپ و راست و پریدن از موانع، سه ستاره گوشه و کنار بازی را جمع کنید و به مراحل بالاتر بروید.

screen520x924 (1)

مراحل اولیه بازی بسیار ساده هستند، اما کافیست به مرحله هشتم برسید تا متوجه شوید که گذر از مرحله های مختلف به آن سادگی ها هم نیست.

در Jump برای هر حرکت خود باید همچون بازی شطرنج فکر کنید و استراتژی بچینید، چرا که شاید تنها یکبار امکان عبور از موانع متحرک، پلتفرم های غیب شونده و تیغ های مرگبار را داشته باشید.

بازی به طور کلی از ۵ دنیا و ۶۰ مرحله تشکیل شده و می توانید هر کدام را که خواستید رد کرده و به مرحله بعدی بروید. با این حال لازمه ورود به دنیاهای بعدی، جمع آوری تعداد مشخصی از ستاره هاست.

Jump با مراحل جذاب و متنوع و موزیک لایت و آرامش بخشش یکی از بهترین بازی های فکری است که این روزها می توانید به سراغش بروید. این عنوان خوش ساخت فکری را می توانید به رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید دریافت کنید.

Jump
  • Jump
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳.۳ / ۹.۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۳۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل