مایکروسافت در رویداد فردا محصولات سخت افزاری جدیدی را رونمایی خواهد کرد [شایعه]

مایکروسافت در رویداد فردا محصولات سخت افزاری جدیدی را رونمایی خواهد کرد [شایعه]

انتظار می رود و البته گفته می شود در رویداد خبری مایکروسافت که فردا برگزار خواهد شد، این شرکت اطلاعات و جزئیات بسیار گسترده ای را در رابطه با نسخه بعدی سیستم عامل محبوبش یعنی ویندوز ۱۰ با عموم به اشتراک بگذارد.

تا به اکنون در مورد تغییرات ظاهری سیستم عامل مورد بحث از طریق نسخه هایی که به بیرون درز پیدا کرده اند و همینطور تا حدی به لطف طرح Insider خود کمپانی ردموندی، اطلاعاتی را به دست آورده ایم. حتی مایکروسافت به نوعی تائید کرده که قصد ایجاد فروشگاهی (استور) یکپارچه برای اپلیکیشن های موبایلی و همینطور پی سی در کنار هم را دارد تا آنها را به صورت یکجا به کاربران پلتفرمش ارائه نماید.

اما علاوه بر همه این موارد وب سایت The Information بنا به اطلاعاتی که از طریق منابع خودش به دست آورده، ذکر نموده که کمپانی مذکور قصد دارد سخت افزارهای تازه ای را نیز فردا معرفی و رونمایی کند.

این وب سایت گفته است برخی از این موارد جدید در هفته ی جاری به صورت کامل شرح داده و رونمایی خواهند شد ولی احتمالاً یک تلفن-لپ‌تاپ هیبریدی که هدف اصلیش جذب اهالی کسب و کار است نیز در دستور کار مایکروسافت قرار دارد و مشخصات فنی کامل و برنامه ی توسعه اش در آینده تکمیل خواهد شد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ سخت افزارهای جدید شامل چه مواردی خواهند بود و البته چه محصولات جدیدی را از مایکروسافت انتظار دارید؟

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato