گلکسی S6 اج با شماره مدل SM-G925 در حال توسعه است

گلکسی S6 اج با شماره مدل SM-G925 در حال توسعه است

تا به اکنون در مورد نسخه اج از تلفن هوشمند گلکسی S6 که گفته می شود همانند گلکسی نوت اج دارای نمایشگری با لبه های خمیده خواهد بود شایعات بسیاری را شنیده ایم و البته انتظارات متفاوتی نیز در رابطه با این محصول مطرح شده اند.

امروز وب سایت SamMobile که سابقه ای طولانی در افشا کردن اخبار پیرامون کمپانی سامسونگ دارد در گزارشی به نقل از منابع خودش تائید کرده که کمپانی کره ای در حال کار بر روی این موبایل بوده و هر دو لبه ی صفحه نمایش آن همانطوری که پیش تر اشاره شده بود دارای خمیدگی هستند. SamMobile می گوید سامسونگ فعلا شماره مدل SM-G925 را برای این نسخه خاص از پرچمدارش برگزیده و البته شاید در آینده نامی به غیر از گلکسی S6 اج را جهت معرفیش انتخاب نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس اطلاعاتی که SamMobile به دست آورده، گلکسی S6 اج کاربرانش را قادر می سازد تا هر یک از لبه های نمایشگر را به صورت جداگانه فعال نمایند، این امر می تواند استفاده از موبایل مورد بحث را برای افراد راست و چپ دست بدون هیچ مشکل خاصی امکان پذیر نماید.

همچنین می توان تعیین کرد در حین دریافت تماس از برخی افراد، لبه یا لبه های نمایشگر رنگ خاصی را نشان دهند و به این ترتیب بسیار سریع از هویت فردی که تلاش دارد ارتباط برقرار نماید آگاه خواهید شد.

گفته شده است S6 Edge از پانل هایی مشابه نوت اج بهره مند خواهد بود و در اصل کاربران می توانند از پانل های ورزشی، مخاطبین، یاهو و... که پیش از این شرکت سازنده آنها را بر روی فبلت خاصش ارائه کرده بود در موبایل مورد بحث نیز بهره بگیرند و آنها را بر روی لبه های نمایشگر مشاهده نمایند، تا زمان عرضه نیز انتظار می رود موارد بیشتر و متنوع تری از طریق فروشگاه اپلیکیشن خود سامسونگ اماده ارائه شده باشند.

هنوز دقیقاً مشخص نیست که غول تکنولوژی کره ای قصد دارد هر دو نسخه از تلفن هوشمند پرچمدارش را به صورت همزمان معرفی نماید و یا خیر، اما به یقین می توان اطمینان داشت که یکی از این دو محصول به زودی و در ماه های پیش رو (احتمالاً در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلون) رونمایی خواهند شد.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato