پاسخگویی پشتیبانی اینترنت مخابرات آنی می شود

پاسخگویی پشتیبانی اینترنت مخابرات آنی می شود

اگر مشترک اینترنت مخابرات باشید، حتما در تماس با تلفن ۲۰۲۰ (مرکز پشتیبانی این خدمت) به مشکل زمان طولانی انتظار برای پاسخگویی یکی از کارشناسان برخورد کرده و گاهی از ادامه تماس منصرف شده اید.

به نظر می آید مسئولان شرکت یاد شده در حال رفع این مساله هستند و می خواهند رسیدگی به مشکلات کاربران را آنی و در لحظه کنند. نایب رئیس شرکت مخابرات استان تهران از پاسخگویی آنلاین و ارائه خدمات پس از فروش اینترنت پرسرعت (ADSL) در مرکز تماس ۲۰۲۰ خبر داد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

غلامرضا شیدایی اظهار کرد: با توجه به تجربه موفقیت آمیز سرعت رفع خرابی از طریق شماره تلفن ۱۷ (که قریب به ۸ میلیون مشترک را پشتیبانی می کند) و پاسخگویی خوب به مشترکان اینترنت پرسرعت استان البرز، سبب شد هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران مسئولیت مراکز تماس ۲۰۲۰ را به کارکنان خود بسپارند.

وی افزود: تمرکز زدایی مراکز پاسخگویی، بهبود نظارت و مدیریت بهتر توسط همکاران شرکت و افزایش حداکثری رضایت مشتریان، از مهم ترین اهداف تغییرات انجام شده در نحوه اداره مراکز پاسخگویی به مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران است.

نایب رئیس هیات مدیره مخابرات تهران از همکاری خوب شرکت خدمات اول تقدیر کرد و گفت: ۸۰ درصد تغییرات انجام شده و ۲۰ درصد باقی مانده که امید است تا ماه آینده صورت پذیرد و بدین طریق میانگین زمان پاسخگویی به کاربران اینترنت پرسرعت توسط همکاران مراکز پشتیبانی ۲۰۲۰ به کمتر از یک دقیقه برسد.

به گفته شیدایی، انتظار می رود تا پایان سال پاسخگویی آنی در ۲۰۲۰ برقرار گردد و مشترکان بتوانند با سرعت بیشتر ازخدمات و پشتیبانی جامع این سرویس بهره مند شوند.

گفتنی است، پیش از این زمان صف انتظار مرکز تماس اینترنت پرسرعت مخابرات تهران در برخی از بازه های روز به ۳۰ دقیقه نیز می رسید.

نظرات ۳۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato