ژاپنی ها و معرفی موبایلی دیگر با ظاهری عجیب شبیه قلب

ژاپنی ها و معرفی موبایلی دیگر با ظاهری عجیب شبیه قلب

به زودی و در ماه مارس تلفن همراه عجیبی در کشور ژاپن به بازار می آید که جدا از هوشمند نبودن، دارای هیچگونه امکانات جانبی مانند دوربین، فرستادن پیامک، ایمیل و یا گشت و گذار در وب نبوده و از یک صفحه نمایش ۰.۹ اینچی تک رنگ ۱۲۸ در ۳۶ پیکسل استفاده می کند. تنها مزیت Heart 401AB، ظاهر این موبایل بوده که شبیه به یک قلب است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Ymobile یکی از اپراتور های کشور ژاپن بوده که معمولا تلفن های اقتصادی را با قرارداد به کاربرانش ارائه می کند. حال نوبت به Heart 401AB، موبایلی کاملا غیر هوشمند رسیده تا بلکه با ظاهرش دل کاربران را به دست آورد.

سازندگان این محصول ادعا می کنند طراحی این موبایل به گونه ای صورت گرفته تا توجه خانم ها را به خود جلب نماید، البته ضخامت ۲۳ میلیمتری این محصول استفاده از آن را اندکی دشوار می سازد.

heartphone2.0

امکان جالبی که در Heart 401AB به چشم می خورد قابلیت تغییر شکل آن است، هنگامی که قصد برقراری تماس تلفنی دارید، با چرخاندن آن، شکل استوانه ای به خود گرفته و می توانید آن را جلوی گوش خود مانند موبایلی عادی قرار دهید.

نمی توان گفت که این تلفن همراه قلب مانند، قادر است جایگزین مناسبی برای تلفن های هوشمند امروزی باشد، بلکه صرفا باید به آن به چشم محصولی زینتی نگریست و در صورت لزوم در کنار آن نیز از تلفن همراه هوشمند دیگری استفاده کرد. نکته جالب در خصوص موبایل مذکور اینکه شارژر آن نیز از ظاهری به شکل قلب الگو گرفته است.

heartphonecharger.0

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato