ال جی در سال ۲۰۱۴ موفق به فروش 59.6 میلیون تلفن همراه شده است

ال جی در سال ۲۰۱۴ موفق به فروش 59.6 میلیون تلفن همراه شده است

گویا همه چیز بر وقف مراد LG پیش می رود و این شرکت کره ای، در حال لذت بردن از رشد و موفقیت های اخیر خود است. کره ای ها به رشد بزرگی در زمینه فروش تلفن های هوشمند در مقایسه با سال گذشته دست یافتند و این در حالیست که رقیب هم وطنشان، سامسونگ، فروش خوبی را تجربه نمی کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس گزارشات منابع خبری کره جنوبی، ال جی به شکل جهانی در سال ۲۰۱۴ موفق به فروش ۵۹.۶ میلیون دستگاه تلفن همراه شده است. این مقدار فروش حکایت از رشدی ۲۵.۲ درصدی نسبت به نتایج سال ۲۰۱۳ دارد که در آن سال کمپانی کره ای مورد بحث موفق به فروش ۴۷.۶ میلیون دستگاه موبایل شده بود. چیزی که مشخص است، پرچمدار فعلی این شرکت یعنی G3 سهم عظیمی در موفقیت فعلی آنها دارد.

در صورتی که ال جی به رشد خود در سال ۲۰۱۵ ادامه دهد، امکان پیشی گرفتن از شرکت های چینی نظیر لنوو، هوآوی و شیائومی را نیز دارد که عملکردشان هم اکنون اندکی بهتر از شرکت کره ای است. البته چینی ها به راحتی جایگاهی که بدست آورده اند را ترک نخواهند گفت و در این رویارویی، پرچمدار بعدی ال جی یعنی G4 نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

آخرین خبر انتشار یافته از پرچمدار آتی کمپانی کره ای نیز از عدم حضورش در کنگره موبایل بارسلون است. به نظر می رسد ال جی تمایل دارد پرچمدار بعدی خود را در میانه سال ۲۰۱۵ معرفی نماید.

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato